Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Lokale :

Dark Restaurant

Witamy ludzi otwartych na nowe doznania, ciekawych świata i odważnych. Zapewniamy, że czas spędzony w Dark Restaurant okaże się niezwykły... Dark Restaurant to restauracja jak każda, która jednak szczególnie wyostrza zmysły smaku, węchu i słuchu. A wszystko za sprawą ciemności, w której przychodzi Wam przebywać. Klasyczne i wyszukane potrawy, smakują inaczej, zwłaszcza gdy są dla Was zagadką... Tak zapraszają do siebie właściciele restauracji Pod Złotą Jabłonią na swojej stronie internetowej.
Z czystej ciekawości zarezerwowałam stolik i poszliśmy zobaczyć czy mają rację.

Lokal znajduje się w ciekawej kamieniczce na Garbarach. Ciekawe dekoracje i piękne oświetlenie w części "światła". Sympatyczny Pan wziął od nas kurtki, zaprowadził do pięknej salki z wielkim stołem z płatkami róż i tam czekaliśmy na kelnera. Po chwili zjawił się uśmiechnięty młody mężczyzna i bardzo profesjonalnie i sympatycznie powitał nas, i jako że to była niespodzianka dla mojego męża zaprosił Nas dalej (pytał się czy przedstawić idee restauracji - jako że niespodzianka to niespodzianka nie chciałam tego). Wyszliśmy z salki i za dwoma kotarami trzymając się za ramię kelnera weszliśmy w ciemność.

I tu nie widzieliśmy już nic. Dostaliśmy herbatkę, obiad, deser i posiedzieliśmy sobie nic nie widząc. Spróbujcie nalać herbatę z imbryczka do filiżanki, osłodzić ją i dodać cytrynkę nic nie widząc. Niesamowite…

Polecam pójście jak najwcześniej - ponieważ obiad jedliśmy chyba tylko z jedną parą obok. Było cicho i magicznie, a około 20 godziny przyszło ileś kobietek rozchichotanych, głośnych i jak tylko usiadły to szkło się pobiło, jakaś się zachłysnęła i ogólnie były super głośne i czar lekko prysł.

Jak skończyliśmy jeść wyszliśmy za kelnerem (niestety nie pozwolił nam zobaczyć jak się patrzy przez noktowizor - a szkoda) i wróciliśmy do pierwszej salki. Przyszedł do nas szef kuchni (równie sympatyczny i miły gość) i wypytał nas co sądzimy że jedliśmy - i stwierdzam, że mamy dobry zmysł smaku.

Szczerze polecam!

Adres: ul. Garbary 48, Poznań
Telefon: (0-61) 852 91 70
E-mail: garbary48@wp.pl
Strona internetowa: www.darkrestaurant.pl
Komentarze
Cynthia : ooo widzisz tego nie powiedziałam, kelner robił listę artykułów któ...
minawi : ciekawe doświadczenie z tą restauracją :> tylko zastanawiam...
Attack : a jak tam z cenami wygląda :>? ps. oki juz znalazlem na www ;)
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły