Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Dark Funeral rozpoczyna prace nad nową płytą

Dla jednych informacja z obozu black metalowego Dark Funeral okaże się wyczekiwanym od miesięcy newsem numer 1, dla drugich zbytecznym anonsem, który koniec końców wywoła u czytającego lekkie podirytowanie i zażenowanie. Kochani i nienawidzeni, choć bezapelacyjnie popularni Szwedzi poinformowali media o pierwszych przymiarkach do kolejnego albumu. Oficjalne prace nad materiałem mają rozpocząć się podobno 10 czerwca, dzień przed szwedzkim festem Rockweekend Festival. "Na tę chwilę mamy 7 (oczywiście) niesamowitych kawałków, w tej chwili kończymy 8. Poza tym mamy w zanadrzu jeszcze wiele dodatkowych kompozycji, z których skleimy jeden, może dwa numery-killery" - chwali się Lord Ahriman. Niezatytułowane wydawnictwo ma być ponoć bardziej zróżnicowane, stonowane i zawiłe w strukturach.
"Jak wspominaliśmy wcześniej, nowy album będzie bardziej zróżnicowany, ale wciąż nagrywany w tym samym duchu i z tym samym ładunkiem siły" - obiecuje gitarzysta szwedzkiej hordy.

Tym razem krążek nie będzie w całości opierał się na blastach (co ma sugerować jeszcze większy ciężar nagrań). Niektóre kompozycje będą dla naszych fanów istną niespodzianką, gdyż nie wszystkie z nich będą naznaczone typowym dla nas stylem, który de facto jest dla nas bardzo inspirujący" - dodaje skromnie muzyk.

Lord Ahriman uspokaja fanów głodnych "darkfuneralowych" newsów z pierwszej ręki. "Na bieżąco aktualizowane będą informacyjne biuletyny na oficjalnej stronie i MySpace. Na witrynach co jakiś czas będą ukazywały się filmowe raporty ze studia".

Oficjalna strona internetowa: www.darkfuneral.se
MySpace: www.myspace.com/darkfuneral
Komentarze
Kiszka : no nie taki stary znowu :) od tej płyty oczekuje tylko ostrych ciemnych śmi...
Akwena : I zajebiście że będzie nowa płyta..Choć nowa muzyka starych zespo...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły