Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Gry :

Crysis 3

Prorok, Crysis 3, gra, shooter, Crytek, pc, xbox, playstation

Crysis 3 to kolejna część shootera, futurystycznej strzelanki studia Crytek. Podobnie jak w części drugiej miejscem wydarzeń jest Nowy Jork w 2047 roku. Głównym bohaterem tej części jest Prorok (żołnierz wyposażony w nanokombinezon - rodzaj współczesnej zbroi gwarantującej  niezwykłą siłę, wytrzymałość oraz kamuflaż, dzięki któremu można hakować wybrane elementy otoczenia i wykorzystywać je w walce z przeciwnikiem). Ów Prorok ma za zadanie zmierzyć się z organizacją Cell, a także z obcą rasą Ceph. Jedną z głónych misji Proroka jest odkrycie planów korporacji Cell oraz zdobycie planów wielkiej kopuły zwanej „Siedmioma Cudami” wybudowanej w centrum miasta, skrywającą siedem różnych rodzajów terenów.

Zadaniem Proroka będzie wlaśnie dostanie się do wnętrza kopuły, by poznać prawdę o planach Cell i wziąć odwet za wcześniejsze wydarzenia.

Zwiedzimy gęste lasy, bagna oraz liczne tereny zalane rwącą wodą - to właśnie Nowy York w roku 2047. Jeśli chodzi o gameplay, gra ponownie zaoferuje nam sandboxową rozgrywkę, dając możliwość dosyć sporej swobody działania.

W grze otrzymamy też nowy arsenał broni, w tym z łuk bloczkowy. W rozgrywce pojawią się także szybkostrzelny karabin maszynowy Typhoon oraz działko plazmatyczne o sporej sile rażenia Heavy Mortar.

Od pierwszej części seria Crysis wyznaczała nowe standardy graficzne, tak jest rownież i tym razem. Twórcy wyprodukowali chyba jedną z najładniejszych gier obecnej generacji sprzętu, za którą odpowiada silnik CryEngine 3.

Gra ukazała się 19 lutego 2013 roku na PC, Xbox 360 oraz PS3.

Komentarze
HardKill : Ja Crysis 3 mam na Xboxa 360 *_* i prawda to, epickość w grze nie powal...
Draven : Mam to na Ps3 i jestem bardzo zadowolony z tej gry. Nie jest to super epickie dzi...
HardKill : Dla nie obeznanych z universum Crysis mały pokaz możliwości Proroka,...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły