Ohlsson
Paradoks
Muzyka :

Corrosion of Coformity na jedynym koncercie w Polsce

Wraz z rozpoczęciem lata czeka na Was niesamowite wydarzenie, na jedyny koncert do naszego kraju przyjeżdża Corrosion of Coformity. Ta amerykańska heavy metalowa grupa wystąpi w Krakowskiej Rotundzie 26 czerwca, muzycy zagrają w składzie z czasów płyty „Animosity”. Grupa zagra utwory właśnie z tej płyty, ale też kawałki z „Technocracy” oraz kilka  zupełnie nowych kompozycji! Jako suport przed C.O.C wystąpią dwie znakomite, polskie kapele: Luxtorpeda oraz J.D. Overdrive. Bilety na ten występ można już nabywać w cenie 80 zł w przedsprzedaży, natomiast w dniu koncertu cena wzrośnie do 90 zł. DarkPlanet.pl patronuje wydarzeniu.
26 czerwca w krakowskiej Rotundzie zobaczymy formację w starym składzie: Mike Dean, Reed Mullin i Woody Weatherman! Pepper Keenan, choć nadal jest członkiem zespołu, nie pojawia się na trasie koncertowej.

Bilety w sprzedaży w serwisach internetowych oraz w sieciach sklepów: www.metalopolis.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ticketonline.pl, www.ebilet.pl, www.ticketportal.pl, www.kupbilet.pl

Corrosion of Coformity to amerykańska heavy metalowa formacja powstała w 1982 roku w Raleigh w Północnej Karolinie. W ciągu wielu lat istnienia formacji, jej skład wielokrotnie ulegał zmianom. Najczęściej w historii grupy pojawiają się trzy nazwiska: gitarzysty Woodiego Weathermana, basisty Mike’a Deana i perkusisty Reeda Mullina oraz wokalisty i gitarzysty w jednym, Peppera Keenena. (więcej)

Luxtorpeda
www.myspace.com/luxtorpeda

J.D. Overdrive
www.jdoverdrive.pl
www.myspace.com/jdoverdrive
Komentarze
XQWZSTZ : Łeee, szkoda, że bez Peppera; Ale i tak warto zobaczyć ich na żywo:)
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły