Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Ciryam - Człowiek Motyl

Ciryam to grupa zdolnych "młodych wilków"  z Krosna, muzycznie poruszających się w tematyce nowoczesnego progresywnego pop/rocka i gotyk metalu. Zespół działa od 1999 roku, ma na swoim koncie  dwa  oficjalne krążki, setkę koncertów na dużych i małych scenach (MetalMania, HunterFest, support Type O Negative) i masę doświadczeń. To zespół prężny i zdecydowany, który wie czego chce. Obecnie promuje trzeci album zatytułowany "Człowiek Motyl".
Muzyka Ciryam jest oryginalna,  ma  własny charakter, co potwierdzają poprzednie produkcje ("Szepty Dusz" i "W Sercu Kamienia"), mimo to wciąż potrafi zaskakiwać i nie inaczej jest tym razem. Muzyka na krążku "Człowiek Motyl" to ilustracja codzienności, uzasadnione zderzenie delikatności z często krzywą rzeczywistością ("Diler", "Niczyja", "Igła", "Virus"),  jest nieprzewidywalna jak rozpędzona maszyna, która nie chce zatrzymywać się po drodze.

Płyta "Człowiek Motyl" to duża dawka rytmu, ciężkich riffów, wzniosłych klawiszy, nietuzinkowych solówek,  mega melodii i charakterystycznego damskiego wokalu, który jest niewątpliwym atrybutem Ciryam. Każdy fan melodii jak i mocnego uderzenia, powinien jej posłuchać.

Więcej o zespole w naszej Encyklopedii.

Tracklista:

01. Venus
02. Color
03. Twarze Faraonów
04. Niczyja
05. Virus
06. Diler
07. Wezuwiusz
08. Skała
09. Igła
10. Venus (English Version) 
11. Virus (English Version)
12. Venus (Clip)
13. Venus (Clip)

Oficjalna strona internetowa: www.ciryam.pl
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły