Zadra
King Dude
Muzyka :

Castle Party 2018 - DJ sets lineup

Castle Party, Castle Party 2018, Project Pitchfork, Faun, The Eden House, Theatre of Hate, Made In Poland, Beauty of Gemina, Agonoize, Tyske Ludder

Do oficjalnego rozkładu jazdy tegorocznej edycji Castle Party dołączył skład setów DJ'skich. Jak co roku na uczestników imprezy będzie czekała muzyczna mieszanka na after parties: począwszy od gothic rocka, po industrial, EBM i dark electro. Castle Party odbędzie się już niebawem, w dniach 12-15 lipca 2018 roku. W tym roku na scenach w Bolkowie zobaczymy między innymi: Project Pitchfork, Faun, The Eden House, Theatre of Hate, Made In Poland, Beauty of Gemina, Agonoize czy Tyske Ludder. 

Przypominamy, że pierwsze trzy edycje festiwalu odbyły się na zamku Grodziec, a już od 21 lat bywalcy imprezy spotykają się na okazałym dziedzińcu zamku w Bolkowie. 

Plan koncertów oraz after parties na Castle Party 2018 przedstawia się następująco:

ŚRODA

Arkady (dawna Basztowa)

Otwarcie: 18:00

18:30 - Switchface

19:20 - Miranda Cartel

20:30 - Amrou Kithkin

21:30 - Dusk Watch

22:45 - Cabaret Grey

CZWARTEK

Mała scena 

Otwarcie: 16:00

16:35 - Psychoformalina

17:30 - Aviaries

18:25 - Past

19:20 - Christine Plays Viola

20:30 - The Last Days Of Jesus

21:40 - The House Usher

23:00 - Golden Apes

00:00 - CARL & ABSYNTH (GOTH ROCK, COLD / NEW WAVE)

03:00 - 05:00 DRAVEN (GOTHIC ROCK, SUBEIGHTEES, POST / GOTHPUNK)

PIĄTEK

Zamek

Otwarcie: 15:00

16:00 - Leśne Licho

17:00 - Vulture Industries

18:00 - Grausame Töchter

19:10 - Theatre Of Hate

20:20 - Agonoize

21:45 - Teatr w ruchu

22:15 - The Eden House

23:50 - Apoptygma Berzerk

Mała scena

Otwarcie: 15:00

15:35 - Above Aurora

16:30 - Doomas

17:25 - Rosk

18:20 - Popiół

19:25 - Mentor

20:45 - Shining

22:25 - In The Woods

00:00 - MALICE F & GEORGE P (INDUSTRIAL, DARK / HARSH ELECTRO, GOTHIC)

01:30 - Jeremiah Kane (live)

02:40 - Favorit89 (live)

03:40 - 05:00 - DOBERMANN (ELECTRO, INDUSTRIAL, NEW RETRO WAVE)

SOBOTA

Zamek

Otwarcie: 15:00

16:00 - Art Of Illusion

17:00 - Made In Poland

18:00 - Tyske Ludder

19:10 - The Coffinshakers

20:20 - Gothminister

21:45 - Faun

23:30 - Project Pitchfork

Mała scena

Otwarcie: 15:00

15:35 - Gnoza

16:30 - By The Spirits

17:25 - Nytt Land

18;30 - Arrm

19:40 - Licho

21:00 - Mortiis

----

00:30 - Death In Rome (Special Midnight Show)

02:00 - H12 (POST GOTHIC, SYNTHPOP, ELECTRONICA)

03:00 - THURINGWETHIL (INDUSTRIAL, ELECTRO, SYNTHPOP)

04:00 - 05:00 - 666V (INTUSTRIAL TECHNO, NU EBM)

NIEDZIELA

Zamek

Otwarcie: 15:00

16:00 - Traitrs

17:00 - Mano Juodoji Sesuo

18:00 - Escape with Romeo

19:30 - Department

21:05 - The Beauty of Gemina

22:50 - Samael

Mała scena

Otwarcie: 15:00

15:35 - Citizen N.I.

16:30 - Human Steel

17:25 - Gunmaker

18:20 - Monstergod

19:25 - Cynical Existence

20:30 - Seadrake

21:50 - Torul

23:00 - ALEX HUNTER (DARK ELECTRO, SYNTH, EBM)

02:00 - 04:00 - MANIEK (80’S, NEW ROMANTIC, COLD WAVE)

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły