Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Gry :

Call of Duty: Ghosts

Call of Duty: Ghosts to już dziesiąta część serii strzelanki (FPS) oraz początek nowego rozdziału w historii serii CoD. Akcja toczyć się będzie w niedalekej przyszłości, w której to w Stany Zjednoczone utracą pozycję supermocarstwa. Taką sytuację spróbuje wykorzystać nowa potęga: Federacja Krajów Ameryki Południowej. W kampanii głównej wcielimy się w członka elitarnej jednostki Ghosts.

Za produkcję gry odpowiada studio Infinity Ward, natomiast za fabułę - Stephen Gaghan, scenarzysta takich filmów jak: Traffic, Regulamin Zabijania czy Syriana.

Call Of Duty: Ghosts to próba połączenia elementów rozgrywki znanej graczom z poprzednich części serii, ale z zupełnie nowymi elementami. Twórcy Ghosts pozostali wierni widowiskowości, akcji kampanii głównej, jaką kojarzymy z poprzednich odsłon serii CoD.

Call Of Duty: Ghosts wykorzysta potencjał nowego silnika, który oparty jest jednak na wcześniejszych wersjach IW Engine. Tak stworzona technologia powstała z myślą o konsolach nowej generacji – Xbox One i PlayStation 4.

Premniera gry zapowiedziana została na 5 listopada 2013 roku, na PC, Xbox 360, PlayStation 3, a w późniejszym terminie na Xbox One oraz PlayStation 4.

 

Komentarze
HardKill : 7 minutowy gameplay z Call Of Duty: Ghosts http://www.youtube.com/...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły