Wracać wciąż do domu Le Guin
Paradoks
Muzyka :

Brainstorm - Downburst

Niemiecka powermetalowa formacja Brainstorm z końcem stycznia 2008 roku wyda kolejny siódmy album zatytułowany "Downburst". Dystrybucją płyty ponownie zajmie się Metal Blade Records. Premiera w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i Włoszech 25 stycznia 2008 roku, w pozostałych krajach Europy trzy dni później. Edycja limitowana z dwoma bonustrackami dostępna będzie w specjalnym opakowaniu typu jakebox.
"Wspólnie z naszymi producentami (Sascha Paeth, Michael "Miro" Rodenberg) udało się stworzyć najbardziej intensywny i zróżnicowany album w historii grupy. Słuchanie "Downburst" będzie jak spotkanie ze starym dobrym znajomym, chociaż album pokazuje nas z zupełnie innej strony. Wszystkie utwory mają w sobie siłę i niespodziewanie głęboką atmosferę. Wygląda na to, że poszerzyliśmy muzyczną konwencję bardziej niż planowalismy" - wyznaje wokalsita Andy B. Franck.
Poprzedni longplay z 2005 roku nosi tytuł "Liquid Monster" (Metal Blade Records). Jak już wcześniej informowaliśmy w tym roku zespół wydał swoje pierwsze wydawnictwo DVD zatytułowane "Honey From The B's".

Tracklista:

01. Falling Spiral Down
02. Fire Walk With Me
03. Stained With Sin
04. Redemption In Your Eyes
05. End In Sorrow
06. How Do You Feel
07. Protect Me From Myself
08. Surrounding Walls
09. Frozen
10. All Alone
11. Crawling In Chains (Bonus)
12. Hold Tight (exclusive Europe-Bonustrack)

Źródło: TrueMetal
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły