Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Imprezy :

BloodLust Night - Edycja Sylwestrowa

Do dnia sylwestrowej zabawy pozostał równy tydzień - jeśli jeszcze ktoś z Was nie wie jeszcze jak spędzić tę jedyna taką w roku noc zapraszamy do poznańskiego klubu U Bazyla na specjalną edycję BloodLust Night! Muzyka dla fanów mroczniejszych brzmień, zarówno elektronicznych, jak i tych cięższych, rozbrzmiewać będzie tak jak rok temu na dwóch salach w takim doborze tematycznym, aby na każdej z nich zachować różnorodność stylów. Każdy zatem ma szansę znaleźć coś dla siebie, a przede wszystkim szykuje się niezła zabawa.
Imprezę poprowadzą:

Sthilmann - TOG+Nachstalker Kaneda - Radio AferaBonus - Unholy Grace (Lublin)Diesel - PanzernachtRyhu - BloodlustAttack - Alternation
klimaty: electro / goth / industrial / R+ / DM / 80's/ batcave / EBM / TBM / futurepop i pokrewne

W menu imprezy sylwestrowej oczywiście nie zabraknie jedzenia i zakąsek (bogaty szwedzki stół) oraz poczęstunku szampanem noworocznym.
Impreza potrwa do rana. Otwarcie bram klubu nastąpi o godzinie 19:00.

Cena zaproszenia to 60 zł na osobę. Możliwość nabycia wejściówek bezpośrednio w klubie, zaś rezerwacje elektroniczne są dostępne pod mailem: attack@alternation.pl - po przesłaniu rezerwacji otrzymacie infomacje dot wpłaty. Informacje telefoniczne nt. imprezy pod nr 516 640 063.
Imprezie patronuje portal DarkPlanet.
Serdecznie zapraszamy!

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły