Wracać wciąż do domu Le Guin
Ohlsson
Muzyka :

Behemoth odebrał Złote i Platynowe Płyty

Behemoth, Nergal, Adam Darski, Death Metal, Black Metal, Mystic ProductionsWydany w sierpniu 2009 roku studyjny album „Evangelion”  uzyskał w Polsce status Złotej Płyty, natomiast wydane w listopadzie 2010 DVD „Evangelia Heretika” zaledwie po czterech dniach sprzedaży pokryło się platyną. Wręczenie płyt to swoiste ukoronowanie ostatnich dwóch lat działalności zespołu będących pasmem sukcesów, zarówno w kraju jak i za granicą; wyprzedane trasy koncertowe, prestiżowe nagrody na całym świecie, wyjątkowe teledyski, i przede wszystkim, wygrana Nergala w walce z białaczką.
Płyty wręczył muzykom szef Mystic Production, Michał Wardzała. Nergal całe zajście skomentował następująco: „Cieszymy się… po prostu… bo te wyniki świadczą o tym, ze (nie)ludzka muzyka też ma swoich lojalnych odbiorców, którzy kupują płyty i licznie przychodzą na koncerty! Złoto i platyna to cholernie nobilitujący i motywujący faktor do działania. Dziękujemy za wsparcie fanom i firmie Mystic! Tak z głębi serducha. Jesteście wielcy!”
Już w styczniu 2012 Behemoth powróci na 5 koncertów organizowanych w ramach Phoenix Rising Tour. Oprócz zespołów anonsowanych na pierwszej części trasy , czyli Blindead i Morowe , na scenie pojawi się również Deus Mortem.
Terminy Phoenix Rising Tour 2012 to:
20.01 Szczecin, Słowianin21.01 Kraków, Hala Wisły22.01 Rzeszów, Live
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły