Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Imprezy :

Beast In Black 14 Grudnia w Polsce

Beast In Black, Mister Misery, Nestruction, Knock Out Productions

Beast In Black wyda premierową płytę już 29 października za pośrednictwem wytwórni Nuclear Blast Records, a kilka tygodni później muzycy ruszą w europejską trasę.
Gościem grupy będzie szwedzkie Mister Misery, a w roli ich supportu zaprezentuje się fiński instrumentalny duet Nestruction. Na koncert Beast In Black, Mister Misery oraz Nestruction zapraszamy 14 grudnia, do krakowskiego klubu Studio. Grupa Beast In Black będzie promować w trasie swoje nachodzące wydawnictwo „Dark Connection”.

BEAST IN BLACK (Finlandia) heavy metal, power metal:

W szczególnym dla świata 2020 roku fińskim wielbicielom klasycznego heavy i power metalu, grupie Beast In Black, stuknęło pięć lat istnienia. Założona przez grającego wcześniej w Battle Beast gitarzystę i wokalistę Antona Kabanena grupa zdołała zwiedzić w trakcie pięciolatki spory kawałek świata, wydać dwa studyjne albumy, a dzięki równie znakomitym, jak płyty występom na żywo, zyskała pokaźne grono fanów.

Anton, Máté Molnár – gitara basowa, Kasperi Heikkinen – gitary (eks-U.D.O.); Yannis Papadopoulos – wokale oraz grający w Beast In Black od 2018 roku Atte Palokangas (m.in. Thunderstone, Waltari, Agonizer) nie tylko supportowali swoich wielkich rodaków z Nightwish, czy Włochów z Rhapsody oraz zdobyli kontrakt z renomowaną wytwórnią Nuclear Blast. Ich debiutancki album "Berserker" (2017) pokrył się złotem, co jest kolejnym dowodem na to, że na mocną, melodyjną muzykę, w której ścierają się wpływy Accept, Judas Priest, Blind Guardian, Powerwolf albo Sabaton, zawsze będzie zapotrzebowanie.

MISTER MISERY (Szwecja) horror metal:

Ten szwedzki kwartet spodoba się tym, którzy lubią związki horrorów z różnymi rodzajami mocnego uderzenia. Powstały w 2018 roku w Sztokholmie zespół Mister Misery wizualnie jest połączeniem, powiedzmy, Ghost, Dimmu Borgir, Wednesday 13 i Misfits. Muzycznie z kolei ukryci pod obfitym makijażem Szwedzi wędrują pomiędzy glamem, rock and rollem, hard rockiem i heavy metalem.

Harley Vendetta (wokal, gitara), Alex Nine (gitara), Alex Alister (gitara basowa) i Rizzy (perkusja) nie tylko mają odpowiedni wizerunek, lecz również wielkie umiejętności tworzenia melodyjnych, wpadających w ucho kawałków kręcących się wokół wampirów, jeźdźców bez głowy itp. By podać za przykład, chociażby "Ballad Of The Headless Horseman".

NESTRUCTION (Finlandia) melodyjny instrumentalny metal:

Muzyka ze starych gier komputerowych ma swoich zagorzałych wielbicieli. Należy do nich dwójka metalowców z południowej Finlandii, gitarzysta Emil Pohjalainen i klawiszowiec Otto Närhi. Panowie postanowili tworzyć metalowe przeróbki utworów do starych gier komputerowych. Używają nazwy Nestruction – Pixel Metal, a na swoim koncie mają już przetłumaczoną na język melodyjnego metalu ścieżkę dźwiękową do kultowej gry "Cyber Shadow", za co doczekali się komplementów od twórcy oryginalnej muzyki. Emil i Otto traktują to, co robią, jako doskonałą zabawę i wspaniałą przygodę.

Zagrają:
BEAST IN BLACK (Finlandia) heavy metal, power metal
Mister Misery (Szwecja) horror metal
Nestruction (Finlandia) melodyjny instrumentalny metal

Kiedy: 14 grudnia (wtorek) 2021
Gdzie: Kraków @ Klub Studio, ul. Budryka 4
Bilety: 110/130 zł – przedsprzedaż, 140/160 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety dostępne na:
- SKLEP KNOCK OUT (druki kolekcjonerskie)
- eBILET

Zaprasza Knock Out Productions.

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły