Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Azarath - Holy Possession

„Holy Possession” to limitowana produkcja poprzedzająca najnowszy krążek pomorskiego potwora, Azarath. Zespół uraczył nas minialbumem „Holy Possession”, który jako biały winyl limitowany jest do 333 egzemplarzy (wraz z dołączonym plakatem i naszywką) oraz jako czarne CD, limitowane do 666 kopii, wydane w czarnym zadrukowanym jewel case z wkładką oraz gustownym slipcase. Wydawnictwo przez to, że limitowane, zostało praktycznie wyprzedane. Na singlu znajduje się utwór tytułowy oraz cover Damnation, „Rebel Souls”. 
Azarath to death metalowa bestia o mocnym brzmieniu, która mimo zmian w składzie jest całkiem dobrze zgrana. Na płycie znajdują się pierwsze utwory zespołu zarejestrowane z udziałem gitarzysty i wokalisty Marka "Necrosodoma" Lechowskiego i basisty Piotra "P." Ostrowskiego. Nowe kawałki niszczą intensywnością, aż trudno uwierzyć, że nie są przyspieszone. Słychać, że muzycy są w życiowej formie.
Wydawnictwo ukazało się nakładem wytwórni muzycznej Witching Hour Productions. Oprawę graficzną Holy Possession przygotował Boris "Hatefrost" Kalyuzhnyy, webmaster profilu Myspace formacji Behemoth. 
Tracklista: 
01. Holy Possession02. Rebel Souls ( Damnation cover) 
Wydawca: Witching Hour Productions (2011)
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły