Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Arsis - We Are The Nightmare

Amerykański death metalowy Arsis 14 marca b.r. zadebiutuje pod skrzydłami niemieckiej Nuclear Blast Records trzecią płytą długogrającą, zatytułowaną "We Are The Nightmare". Materiał został zarejestrowany w Planet Z studio w Massachusetts. Nad produkcją czuwał Zeuss, specjalista współpracujący m.in. z Hatebreed, Agnostic Front czy Municipal Waste. Mastering wykonał Alan Douches, którego nazwisko widnieje na płytach takich zespołów, jak Kataklysm, Unearth i Shadows Fall. Projekt okładki wykonali współpracujący z zespołem bracia Mark i Mike Riddick.
"Album powinien zadowolić zarówno fanów Arsis jak i miłośników ciężkiego grania. Uchwyciliśmy brzmienie zespołu i poprawiliśmy je we wszystkich aspektach. Jest mroczne, melodyjne, chwilami bardzo techniczne, ale jest też kilka utworów które wprawią w ruch wasze pięści" - dzieli się swoimi wrażeniami perkusista Darren Cesca.

Tracklista:

01. We Are The Nightmare
02. Shattering The Spell
03. Sightless Wisdom
04. Servants To The Night
05. Failing Winds Of Hopeless Greed
06. Overthrown
07. Progressive Entrapment
08. A Feast For The Liar's Tongue
09. My Oath To Madness
10. Failure's Conquest

Do "We Are The Nightmare" dołączony będzie 45-minutowy materiał DVD, pokazujący jak muzycy spędzali czas w studio i za kulisami. Jim Malone (wokal, gitara elektryczna) dodaje: "Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że to była najlepsza sesja nagraniowa jakiej dane mi było doświadczyć od początku mojej obecności w zespole. To nie tylko zasługa Zeussa, wszyscy - Ryan Knight (gitara elektryczna), Darren Cesca (perkusja) i Noah Martin (gitara basowa) - stanęli na wysokości zadania wykonując kawał świetnej roboty. Stworzyliśmy coś, co w moim odczuciu można śmiało nazwać najdoskonalszym albumem w dorobku Arsis. Ciągle chce mi się słuchać tych songów, to dobry znak".

Źródło: oficjalna strona wydawcy
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły