Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Animations pracuje nad nowym albumem

Animations rozpoczyna prace nad trzecim, niezatytułowanym jeszcze albumem, który ukaże się w przyszłym roku. Nadchodzące miesiące będą wyjątkowo pracowite dla pochodzących z Jaworzna muzyków. Progresywno-metalowy zespół założony w 2006 roku zyskał szybko szacunek wśród fanów i krytyków za sprawą pierwszej, instrumentalnej płyty "Animations", a także wydanej pod koniec zeszłego  roku "Reset Your Soul", na której znakomicie odnalazł się nowy nabytek zespołu, wokalista Darek Bartosiewicz.
Oto kilka słów komentarza od gitarzysty zespołu, Kuby Dębskiego: "Jesteśmy przekonani, że brzmieniowo i kompozycyjnie nasza trzecia płyta może się okazać nie lada zaskoczeniem dla ludzi, którzy znają naszą dotychczasową twórczość. Będzie ciężko, momentami brutalnie i szybko, ale w każdym utworze zachowana zostanie melodyka, której tak bardzo brakuje w dzisiejszej muzyce. Oczywiście nie zapomnimy również o fanach instrumentalnego grania! Jeszcze nigdy nie byliśmy tak bardzo skupieni nad nowym materiałem i już nie możemy się doczekać momentu, w którym będziemy mogli zaprezentować nowe kawałki!".

Niedawno zespół podpisał umowę o współpracy managersko-promocyjnej z agencją Fantom Media, która reprezentuje zespół w Polsce i na świecie.

W najbliższym czasie Animations będzie można zobaczyć na żywo już 14 listopada we wrocławskim klubie Od Zmierzchu Do Świtu. Początek koncertu o godzinie 19:00, bilety w cenie 15 zł dostępne w klubie.

Wszystkich, którzy nie mieli jeszcze okazji zetknąć się z tym fantastycznym albumem, zespół zaprasza na swoją stronę www.myspace.com/animationsofficial - gdzie można posłuchać wszystkich utworów z tej płyty.

Źródło: Agencja Fantom Media
Komentarze
Harlequin : i tak w pracy nie odpale tego linka, bo mam zablokowane YT :P
Yngwie : Spoko, dzięki za tipa. Projektu nie znałem, zajrzałem na Youtube, a no t...
Harlequin : Owszem, chyba cos w tym jest. Kiedys wybitnie lubowałem sie w co bardzi...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły