Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Lokale :

AnderGrant

AnderGrant jest obecnie największym pubem w Olsztynie. Tylko tutaj można sączyć piwko słuchając starej i nowej (niepublikowanej jeszcze w Polsce) muzy począwszy od melodyjnego pop/rocka aż po thrash i black metal. AnderGrant, jak wskazuje nazwa, mieści się w piwnicy w pomieszczeniach po byłym magazynie Obrony Cywilnej Urzędu Miasta w Olsztynie.
W piątki i soboty odbywają się tu koncerty na żywo. Powszednie dni tygodnia poświęcone są różnym rodzajom muzyki (muzyczne dni tematyczne).

Pierwsza sala, sprawia wrażenie kameralnej. Wykończona czerwoną cegłą rozbiórkową, udekorowana licznymi zdjęciami artystów, którzy do tej pory tu występowali oraz dekadenckie obrazy olsztyńskich artystów wprawiają w pozytywny, niekonformistyczny nastrój. Sala pomalowana jest ciepłymi barwami, może dlatego w jesienny wieczór siedzi się tam tak przyjemnie. Rozmów toczących się przy stolikach nie zakłóca głośna muzyka.

Wystrój wnętrza drugiej sali jest skromny, pomalowanej na zielono. Zawieszone na ścianach sali koncertowej oświetlenie wprawia w nostalgie za czasami późnego Gierka, kiedy to szyby wind osobowych w wieżowcach oświetlano takim właśnie sposobem. W rogu 2 sali znajduje się 20 m2 scena obmurowana czerwoną cegłą.

Należy tu jeszcze wspomnieć o toaletach. To po prostu trzeba zobaczyć!!! - tak wymalowanych i zadbanych wychodków nie ma w Olsztynie żaden klub! W całym lokalu jest bardzo dobra cyrkulacja powietrza - mechaniczna wentylacja wymienia całość "siekierowej" zawiesiny w świeży odurzający powiew w niecały kwadransik.

Powierzchnia: 200 m2, powierzchnia sceny: 20 m2
Kubatura maksymalna: ok. 350-370 osób (ale już na stojąco)
Letni ogródek piwny: miejsca dla 70 osób
Moc: ile potrzeba

Pub patronacki Grupy Carlsberg - Okocim.
Ceny piwa z nalewaka: Okocim jasne pełne: 0,5l w cenie 4 zł, 0.3l w cenie 3 zł, Carlsberg 0,4l w cenie 4 zł, 0,25l w cenie 3 zł
Dostępny także pełen asortyment piwa butelkowego oraz drinki

Lokal czynny jest w godzinach: 15:00 - max. a w niedzielę od godz. 18:00 - max.

Adres: ul. Kołobrzeska 32, Olsztyn
Telefon: (048) 895331371
E-mail: andergrant@o2.pl
Strona internetowa: www.andergrant.com
Komentarze
Radiofan_Lidzbark : Niedługo tam wpadne... Pozdrawiam :)
Woland : Molotov jest faktycznie niezly czasami tam bywam ale osobiscie wole Luzaka po...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły