Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Muzyka :

Amphi Festival 2012 - Kolejne potwierdzone zespoły

Amphi Festival, The Sisters Of Mercy, Eisbrecher, Project Pitchfork, Camouflege, DAF, Mono Inc, Corvus Corax, Coppelius, Haujobb,  Seabound, Tyske Ludder, oraz Whispers In Shadow, Coppelius, Whispers In Shadow, Solar FakeZaledwie kilka tygodni temu zakończyła się siódma edycja Amphi Festival w Tanzbrunnen w Kolonii. Obecność ponad 16 000 uczestników z całego świata sprawiła, że ten niesamowity weekend, w przypadku mrocznych letnich festiwali, tego lata okazał się znacznie ciemniejszy niż zwykle. Mimo panujących burz, dzięki dobrej koordynacji działań, solidnej nawierzchni i zadaszeniu sceny głównej, a także dzięki wprowadzonej podczas festiwalu scenie w  Staatenhaus Cafe, organizatorzy byli w  stanie ponownie zaoferować gościom niezrównane wrażenia. 
Po oszałamiającym sukcesie Amphi Festival w ostatnich latach (bilety zostały całkowicie wyprzedane już po raz trzeci), można się spodziewać nie gorszej frekwencji w roku 2012. Ósmy Amphi Festival po raz kolejny odbędzie się w Tanzbrunnen w Kolonii w dniach 21 i 22 lipca i już pojawiły się kolejne zespoły w line-up-ie. Bystre oczy na pewno znalazły banery umieszczone podczas festiwalu, ogłaszające 10 pierwszych zespołów. Przypominamy, że są to: The Sisters Of Mercy, Eisbrecher, Project Pitchfork, Camouflage, DAF, Mono Inc, Corvus Corax, Coppelius, Haujobb,  Seabound, Tyske Ludder, Whispers In Shadow, Coppelius, [:SITD:], Solar Fake oraz [X]-RX. 
Na festiwalowej głównej scenie i na Staatenhaus docelowo zagrać mają 34 zespoły, a imprezie mają towarzyszyć dodatkowe występy. Już teraz można skorzystać z promocyjnej oferty biletów grupowych 5+1 i otrzymać sześć biletów w cenie pięciu. 
Bilety na festiwal można rezerwować z wyprzedzeniem wyłącznie na Ticketshop Amphi (www.amphi-festival.de/tickets),  później dostępne będą w większości popularnych sieci sprzedaży. Szczegóły już wkrótce w naszym kalendarium.
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły