Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Muzyka :

Abigail Williams - In The Shadow Of A Thousand Suns

Po czterech latach działalności i tylko jednym wydawnictwie EP z 2007 roku - "Legend", amerykański zespół Abigail Williams w końcu doczekał się debiutanckiej płyty. Album pod tytułem "In The Shadow Of A Thousand Suns" ukaże się nakładem wytwórni Candlelight 28 października 2008. Jego producentem został James Murphy, a gościnnie na krążku usłyszymy Tryma Torsona - norweskiego bębniarza w formacjach Emperor i Zyklon.
Jak komentuje wokalista Sorceron: "Nie możemy być bardziej zadowoleni z rezultatów. Udział Tryma, legendarnego perkusisty oraz doświadczenie Jamesa w produkcji materiału nagraniowego są dla nas bezcenne. Ten album całkowicie przyćmiewa wszystko, co dotychczas mieliśmy zapisane w naszej przeszłości i nie możemy się już doczekać, aby rozpocząć granie nowego materiału na żywo."

Sesje nagraniowe do albumu "In The Shadow Of A Thousand Suns" trwały intensywnie od stycznia bieżącego roku. W składzie Abigail Williams znaleźli się: grająca na klawiszach Ellyllon, basista Plaguehammer, gitarzyści Matt Brown i Bjornthor, perkusista Samus oraz wokalista Sorceron.

Tracklista:

01. I
02. The World Beyond
03. Acolytes
04. A Thousand Suns
05. Into the Ashes
06. Smoke and Mirrors
07. A Semblance of Life
08. Empyrean: Into the Cold Wastes
09. Floods
10. The Departure

Myspace: www.myspace.com/abigailwilliams
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły