Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

15-lecie zespołu Lacrima: DVD i studio nagrań

W związku z 15-tym już rokiem istnienia krakowskiego zespołu Lacrima (doom/melodic death metal) od dwóch dni dostępne jest do nabycia DVD pt. "15th Anniversary". Obraz zmontowano z dwóch kamer, zaś dźwięk wpierw zgrany wielościeżkowo, następnie został poddany obróbce w studiu. Właścicielem płyty wraz z kolorową wkładką można zostać za jedyne 10 zł (plus koszt przesyłki).
Co ciekawe, zostały przygotowane trzy wersje płyty - tradycyjne DVD do odtwarzania na każdym możliwym medium, druga jako płyta z plikiem WMV do odtwarzania na komputerach o jakości HD oraz trzecia  w postaci nośnika do odtwarzania na napędach Blu-ray, oczywiście też w jakości HD. Na płycie znajdziemy również zdjęcia archiwalne oraz urywki koncertów z zeszłego wieku. Jako bonus nagrany jest cover zespołu Death - "Crystal Mountain". Cały materiał został nagrany w listopadzie 2010 w krakowskim klubie Face2Face podczas trasy zespołu jako support hiszpańskiego Kathaarsys. Fragmenty tej produkcji można znaleźć na Youtube m.in.  TUTAJ.

Kolejną ważną rzeczą jest fakt, iż już za 6 dni - 29 stycznia rusza nagranie kolejnej płyty, której można się spodziewać na przełomie marca/kwietnia bieżącego roku. Zespół podjął się zaplanowanego terminu pomimo braku w podstawowym składzie klawiszowca, który wciąż jest poszukiwany. Wszelkie info na ten temat (oraz zamówienia DVD) na: lacrima_band@metal.art.pl

Oficjalna strona zespołu: lacrima.metal.art.pl


Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły