Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

The Best Of Depeche Mode - na 25-lecie zespołu

Na ten niecierpliwie wyczekiwany album składa się siedemnaście przebojowych singli, które stanowią trafny przekrój przez nadzwyczajną i niezwykle zróżnicowaną na przestrzeni lat karierę zespołu. Płyta zawiera również jeden całkowicie nowy utwór, zatytułowany "Martyr", który pulsuje ich nieubłagalnie energetycznym brzmieniem i świetnie wpasowuje się w świetlaną historię. Singiel "Martyr" ukaże się na początku listopada.
Ogromnie wpływowi, okrzyknięci najpopularniejszą grupą elektronicznej muzyki popularnej, Depeche Mode w związku z upływem 25 jakże owocnych i pełnych sukcesów lat swojego istnienia, wydają swą pierwszą w historii kolekcję "The Best Of", która ukaże się 13 listopada tego roku.

Ta inspirująca kolekcja klasyki Depechów ukazuje ich największe dotychczasowe dokonania, włączając takie przeboje jak: "Just Can't Get Enough", "Everything Counts", "Personal Jesus", "Enjoy The Silence" i "Precious". Wszystkie utwory pochodzą z jedenastu studyjnych albumów grupy, wydanych na przestrzeni lat 1981 - 2006.

Dave Gahan, Andy Fletcher i Martin Gore, którzy wchodzą w skład powstałej w 1981 roku grupy Depeche Mode, spędzili na brytyjskiej liście przebojów łącznie ponad 400 tygodni i w dalszym ciągu zdobywają niebywałe uznanie na całym świecie. Każda z ich pierwszych trzynastu płyt (nagranych w latach 1981 - 1998) wspinała się na szczyt listy Top Ten w Wielkiej Brytanii, podobnie zresztą jak album "Playing The Angel" z 2005 roku.

Jako jeden z najbardziej wpływowych zespołów ostatnich 25 lat Depeche Mode inspirowali całe pokolenia nowych muzyków, umacniając równocześnie swoją niepodważalną dziś wręcz reputację. W tym czasie sprzedali ponad 72 miliony płyt oraz zagrali w ciągu swej dwudziestopięcioletniej kariery dla niewyobrażalnej liczby 30 milionów fanów. Stali się jednym z najbardziej szanowanych i najgoręcej wspieranych zespołów tworzących muzykę nowoczesną.

Ich ostatnia płyta "Playing The Angel", sprzedała się w nakładzie ponad 3 milionów egzemplarzy i wskoczyła na pierwsze miejsce listy przebojów w osiemnastu krajach oraz znalazła się w pierwszej dziesiątce w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. Ponadto zdobyła tytuł Złotej Płyty w ośmiu krajach oraz Platynowej Płyty w trzech kolejnych. Oprócz tego Depeche Mode zagrali w tym roku dla 2,5 miliona ludzi w 31 krajach podczas światowej trasy promującej krążek "Playing The Angel".

Tracklista:

01. Personal Jesus
02. Just Can't Get Enough
03. Everything Counts
04. Enjoy The Silence
05. Shake The Disease
06. See You
07. It's No Good
08. Strangelove
09. Suffer Well
10. Dream On
11. People Are People
12. Martyr
13. Walking In My Shoes
14. I Feel You
15. Precious
16. Master And Servant
17. New Life
18. Never Let Me Down Again
Komentarze
VampirePandora : Też mi się tak wydaje, ale narazie pozostaje mi zacieranie łapek na tą C...
Harlequin : Zosiek, zawsze możesz liczyć na mój support :D tylko ku##a czemu na...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły