Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Muzyka :

1349 - Demonoir

Szaleńcze tempo narzucili sobie Norwegowie z blackmetalowego 1349. 11 miesięcy po premierze ich ostatniego długograja - średnio przyjętego "Revelations of the Black Flame" w sprzedaży ukaże się kolejna płyta studyjna zespołu. Album "Demonoir", przez starannie wymalowanych i opakowanych w czarne jak smoła ciuchy muzyków, zapowiadany jest jako "najbardziej ponury, brutalny i złowieszczy materiał ze wszystkich dotychczasowych". Dobrą informacją jest również zaniechanie dalszej "zabawy" w najbardziej ekstremalny z ekstremalnych zespołów sceny, Skandynawowie mają ponoć teraz skupić się na rozwijaniu gatunku. CD ukaże się 26 kwietnia nakładem Indie Recordings.
Jak powstawał materiał na Demonoir"? Norweski 1349 ponoć wyssał najgroźniejsze i najbardziej silne energie z każdego pojedynczego osobnika i jego otoczenia, by potem wykorzystać to w procesie nagrywania nowych utworów. Efektem skomplikowanych prac są pulsujące niesamowitą atmosferą, surowością, nerwową i dramatyczną intensywnością blackmetalowe pieśni.

Wiadomo, że płyta trafi do sprzedaży w trzech wersjach - regularnej, limitowanym digipacku z dodatkowym dyskiem wzbogaconym specjalnymi grafikami i coverami a także jako podwójny 180 gramowy vinyl w kopercie.

Tracklista:

01. Tunnel Of Set XI
02. Atomic Chapel
03. Tunnel Of Set XII
04. When I Was Flesh
05. Tunnel Of Set XIII
06. Psalm 777
07. Tunnel Of Set XIV
08. Pandemonium War Bells
09. Tunnel Of Set XV
10. The Devil Of The Desert
11. Tunnel Of Set XVI
12. Demonoir
13. Tunnel Of Set XVII

Oficjalna strona internetowa: www.legion1349.com
MySpace: www.myspace.com/1349official
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły