Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Castle Party 2007. Strona: 9

Artykuł: Castle Party 2007

Wysłany: 2007-04-13 18:47

To ja też chcę jeść z tym szalonym panem :!: coś mi się chyba należy za buziaka damskiej toalecie w Bazylu tudież w Forcie, bo nie wiem, gdzie w końcu :P :twisted: :roll:



Wysłany: 2007-04-13 20:19

[quote:dff588c929="SCHWEIGENDE"]wieloletnie doświadczenie w organizacji wycieczek mówi mi, że niektórych trzeba będzie szukać po całym Bolkowie, bo : śpią, piją, pili za dużo do rana i teraz umierają, zapomnieli, nie dosłyszeli o której wyjazd, słyszeli o której ale nie słyszeli skąd.................. :twisted:[/quote:dff588c929]
Poszukać to zawsze można. Gorzej jak się, kto rozmyśli :!: :!: :!: ! Jakby co to pomogę w szukaniu. :wink:


Keep Talking...


Wysłany: 2007-04-13 21:00

Dziękuję :) przyda się męski autorytet :)



Wysłany: 2007-04-16 08:21

UWAGA :!: :!: :!: JAK WSPOMINAŁAM, CHCIA.ŁABYM OD DZIŚ ZACZĄĆ REZERWACJĘ AUTOBUSU, ŻEBY MÓC UDZIELAĆ KONKRETNYCH INFORMACJI.

LISTA CHĘTNYCH NA BUSA WYGLĄDA NASTĘPUJĄCO :

ja
Unikate i 3 osoby
Semjan i 1 osoba
Minawi i Nightcreature
Kalosz i 1 osoba
Gekon i Depechemark
Alphar i Amorphous
Inyaloome, Silmeor, Endelbrekt
Regis
Szalony Kapelusznik i 1 osoba
Angelwing, Lara, Th
Noone i Dr. Faustus



Wysłany: 2007-04-16 11:13

Inyaloome (Bicz)
Inyaloome
Posty: 358
Poznań / moje

Czyli jednak duży autobus trzeba będzie zorganizować...?
W takim razie apeluję do wszystkich by szukali dodatkowych osób na busa, aby zapłacić jak się tylko da najmniej! :wink: :P


Mon Mari...666 [img:dd992acbb5]http://img2.epuls.pl/images/smilies/mood_vampire_big.gif[/img:dd992acbb5] ...^V^


Wysłany: 2007-04-16 11:57

niekoniecznie, mam chyba 25-tkę, albo 26-tkę ... tzn. busa takiego :)

lista już dziś zamknięta :)



Wysłany: 2007-04-16 12:10

Inyaloome (Bicz)
Inyaloome
Posty: 358
Poznań / moje

No to dobrze :wink:
A cena bez zman?
No i czy wiesz cos o ubezpieczeniu?


Mon Mari...666 [img:dd992acbb5]http://img2.epuls.pl/images/smilies/mood_vampire_big.gif[/img:dd992acbb5] ...^V^


Wysłany: 2007-04-16 13:32

[quote:bc5e5c1691="SCHWEIGENDE"]jeśli chodzi o płatności, to będzie można zapłacić dopiero w dniu wyjazdu na CP, więc spoko :)

myślałam (tak, tak, zdarza mi się), żeby zrobić tak - przy wsiadaniu do busa każdy zapłaci kierowcy od razu za podróż w obie strony... wydaje mi się to dobre, dlatego, że zagwarantuje nam to powrót w tym samym składzie... tzn. chcę uniknąć sytuacji, że bus czeka w poniedziałek gotowy do wyjazdu, połowy z nas nie ma i reszta musi płacić po 100 zeta na łebka... co Wy na to?[/quote:bc5e5c1691]

Pomysł dobry:)...a co do składu...jak sie połowa nie stawi to będzie luźniej w autku:) :twisted: Będą tzw. miejsca leżąco-sypialne Gorzej jak połowa sie nie stawi na wyjazd :?
Ot, taka moja mała dywagacja:)


Koniec i bomba, a kto czytał, ten trąba ! Witold Gombrowicz.


Wysłany: 2007-04-16 15:13

Inyaloome (Bicz)
Inyaloome
Posty: 358
Poznań / moje

[quote:621f35fe36="Semjan"][quote:621f35fe36="SCHWEIGENDE"]jeśli chodzi o płatności, to będzie można zapłacić dopiero w dniu wyjazdu na CP, więc spoko :)

myślałam (tak, tak, zdarza mi się), żeby zrobić tak - przy wsiadaniu do busa każdy zapłaci kierowcy od razu za podróż w obie strony... wydaje mi się to dobre, dlatego, że zagwarantuje nam to powrót w tym samym składzie... tzn. chcę uniknąć sytuacji, że bus czeka w poniedziałek gotowy do wyjazdu, połowy z nas nie ma i reszta musi płacić po 100 zeta na łebka... co Wy na to?[/quote:621f35fe36]

Pomysł dobry:)...a co do składu...jak sie połowa nie stawi to będzie luźniej w autku:) :twisted: Będą tzw. miejsca leżąco-sypialne Gorzej jak połowa sie nie stawi na wyjazd :?
Ot, taka moja mała dywagacja:)[/quote:621f35fe36]


Też myślę, że to dobry pomysł, bo po prostu będziemy mieć pieniądze i nawet jak ktoś sobie zaśpi czy cos w tym stylu, to będziemy mogli pojechać bez niego! hehe, :wink: :twisted:


Mon Mari...666 [img:dd992acbb5]http://img2.epuls.pl/images/smilies/mood_vampire_big.gif[/img:dd992acbb5] ...^V^


Wysłany: 2007-04-17 19:00

fufogegege


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2007-04-18 20:57

Wszedłem dziś na stronę CP i w sumie lekko się zdziwiłem faktem, że jest w dziale bilety napisane "piątkowe imprezy za okazaniem karnetu".... czy w takim razie należy rozumieć, że czwartkowych imprez nie będzie? Czy ktoś z Was ma info na ten temat?


"Uważaj, żeby nie pomylić nieba z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu."


Wysłany: 2007-04-18 22:56

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Gwyn, w tamtym roku o ile pamiętam też tak było - impreza czwartkowa nie była wtedy po 5 zł jesli ktos nie miał jeszcze kupionego karnetu. Natomiast impreza piątkowa na Zamku była za free z karnetem, choć się nie wliczała do jego ceny chyba (trochę to pokrętnie powiedziałam, ale cóż :twisted: ). Bo biletowane są chyba tylko sobotnie i niedzielne koncerty. Zresztą, wszystkiego się dowiemy w swoim czasie 8)


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-04-19 08:48

No tak, ale w tamtym roku piątkowe imprezy były na zamku a w tym nie. Ostatnio również napisane już było, że w czwartek w Hacjendzie będzie grało ten i tamten, a teraz jest tak właśnie napisany tylko o piątku i to w dodatku w Sorento.
No a istotne to jest dla nas bo nie wiemy czy rezerwować kwatery od czwartko czy od piątku.


"Uważaj, żeby nie pomylić nieba z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu."


Wysłany: 2007-04-19 13:01

Inyaloome (Bicz)
Inyaloome
Posty: 358
Poznań / moje

Ja słyszałam, ze w tym roku ma być od piatku imprezowanie, a ewentualne czwartkowe zabawy we własnym zakresie. :wink:


Mon Mari...666 [img:dd992acbb5]http://img2.epuls.pl/images/smilies/mood_vampire_big.gif[/img:dd992acbb5] ...^V^


Wysłany: 2007-04-19 13:18

[quote:c82b20a58e="noone81"]Noooo dooobra...

Znowu mnie Żona będzie od leni wyzywać bo mi się czytać nie chce, ale...

Czy ktoś mi może w jednym poście podsumować, kiedy wyjazd, kiedy powrót, czy cena jest ostateczna i co zrobi się z kierowcą :twisted: ?[/quote:c82b20a58e]
O ile dobrze wszystko zapamiętałem to wyjazd z Poznania ma być w czwartek 26 lipca jakoś koło południa. Powrót w poniedziałek 30 lipca. Z kierowcą nie ma być problemu bo to znajomy Schwei. Co do ceny to lepiej niech pani orga(zm)nizatorka :wink: się wypowie bo może cena na tego większego busa jest trochę inna!


Keep Talking...


Wysłany: 2007-04-19 13:44

[quote:bb7c5f51fb="SzalonyKapelusznik"][quote:bb7c5f51fb="noone81"]Noooo dooobra...

Znowu mnie Żona będzie od leni wyzywać bo mi się czytać nie chce, ale...

Czy ktoś mi może w jednym poście podsumować, kiedy wyjazd, kiedy powrót, czy cena jest ostateczna i co zrobi się z kierowcą :twisted: ?[/quote:bb7c5f51fb]
O ile dobrze wszystko zapamiętałem to wyjazd z Poznania ma być w czwartek 26 lipca jakoś koło południa. Powrót w poniedziałek 30 lipca. Z kierowcą nie ma być problemu bo to znajomy Schwei. Co do ceny to lepiej niech pani orga(zm)nizatorka :wink: się wypowie bo może cena na tego większego busa jest trochę inna![/quote:bb7c5f51fb]

a kierowcę możemy np....zjeść :twisted: ...b.t.w. ma ktoś uprawnienia na kierowanie autobusem hahaaha ;P


Koniec i bomba, a kto czytał, ten trąba ! Witold Gombrowicz.


Wysłany: 2007-04-19 14:05

A czemu niby ma to taki wielki związek z pracą? Zawsze brałem urlop na czwartek, piątek oraz poniedziałek i jakoś problemu niebyło. Chyba, że Noone masz jakiegoś nawiedzonego szefa to współczuję.
A co do palenia fajek w busie to (choć sam palę) wolałbym na postojach i podejrzewam, że tak właśnie będzie.


Keep Talking...


Wysłany: 2007-04-19 14:33

Co do Waszego dojazdu z Gdańska to będziecie mięli 2 ładne pociągi. Jeden o 5:13 - w Poznaniu będzie ok 9:40, drugi o 8:25 - na miejscu się znajdzie ok. 12:30.


Keep Talking...


Wysłany: 2007-04-19 14:34

widzę, że się za mną stęskniliście :twisted: wypowiem się szybciutko i znikam spać, bo padam na pysio

- kierowcy mi nie zjadać :twisted: co do tego, co z nim zrobimy, to już ja się nim zajmę :twisted: w razie czego ja kilkakrotnie prowadziłam tego busa, ale uprawnień niet :twisted:

- palić w busie nie będziemy, ponieważ jadą z nami na pewno osoby niepalące... poza tym wyobrażacie sobie ten smród, jak kilkanaście osób będzie odpalało jednego papierosa od drugiego? postoje będą na życzenie, więc nie widzę problemu :)

- autobus będzie albo 20-osobowy, albo 25-osobowy, zależy to od tego, czy 25-tka będzie jeszcze w lipcu w bazie (ma zostać sprzedana), dokładniej będę wiedziała wszystko za kilka dni

- cena za 20-osobowego busa jest taka, jak już gdzieś tutaj napisałam, za 25-osobowego jest odpowiednio wyższa, jakieś 2,20 czy 2,30...

- wyjazd w czwartek tak żebyśmy wieczorem byli na miejscu, powrót w poniedziałek około południa

- Indra - pisałam do Ciebie wczoraj na gadu-gadu, ale albo zniknęłaś, albo nie dostałaś wiadomości (były wczoraj jakieś problemy z gg) ... lista jest zamknięta teoretycznie, tzn. jeśli mamy jechać tymi małymi busami, to nikogo więcej już nie mogę przyjąć... możesz albo zająć czyjeś miejsce, gdyby ktoś z listy zrezygnował, albo możemy wziąć większy autobus... tyle, że ten większy to jest 50-osobowy... i jeśli pojedzie nim jedynie około 30 osób, to zapłacimy drożej... chyba że ktoś ma jeszcze tylu chętnych znajomych, żebyśmy zapełnili 50-tkę, to nie ma sprawy... kierowca ma do mnie dzwonić w tym tygodniu, więc wtedy muszę mu już podac konkretną ilość osób......



Wysłany: 2007-04-19 16:41

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Żadnego mi palenia (fajek) w busie, bo ZBANUJĘ :!: :!: :!: :evil:


:wink:


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło