Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Castle Party 2007. Strona: 6

Artykuł: Castle Party 2007

Wysłany: 2007-04-07 14:52

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Ooooo, Schwei, to możemy razem :twisted: Jeśli rezta nie będzie chciała w czwartek :P

Gdybym miała tyle funduszy, to jechałabym jeszcze wcześniej no ale kwatery drogo kosztują :roll:


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-04-07 15:25

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Hacjenda jest git - a czy dziwaczna? Hmm... 8) Na pewno mają dobre drinki :twisted: Tylko szkoda, że na dole jest 66stopni w cieniu :D

A kwatery to zależy jakie, w 2005 roku płaciłam za 1 dzień 25 zł a w zeszłym chyba coś koło 30zł.


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-04-07 15:26

Minawi, to jedziemy tym busem w dwójkę :twisted:

WIELKA PROŚBA DO WSZYSTKICH :!: :!: :!:

Jako, że stare cielsko pedagogiczne powoli przestaje ogarniać ten temat, proszę wszystkich chętnych na podróż busem o meldowanie się u mojej skromnej osoby przez gg lub wiadomość prywatną :) zrobię sobie listę, gdyż Ordnung muss sein :twisted:


CI, KTÓRZY JUŻ SIĘ WYPOWIEDZIELI W TYM TEMACIE, NIECH NA WSZELKI WYPADEK JESZCZE RAZ RÓWNIEŻ POTWIERDZĄ, NA RAZIE NA LIŚCIE MAM:

Schweigende :twisted:
Unikate i 3 osoby
Semjan i 1 osoba
Minawi
Kalosz i 1 osoba
Kontragekon i Depechemark
Alphar i Amorphous
Inyaloome, Silmeor, Endelbrekt
Regis



Wysłany: 2007-04-10 14:51

Widzę, że to będzie bardzo wesoły busik :lol: :lol: :lol:
I dlaczego mój drugi synek się wciąż nie zgłosił? Jeśli jedziemy, to całą rodziną :!:
To może teraz obgadamy suchy prowiant i napoje? :P



Wysłany: 2007-04-10 15:11

Inyaloome (Bicz)
Inyaloome
Posty: 358
Poznań / moje

[quote:1c30d69bb3="kontragekon"]Widzę, że to będzie bardzo wesoły busik :lol: :lol: :lol:
I dlaczego mój drugi synek się wciąż nie zgłosił? Jeśli jedziemy, to całą rodziną :!:
To może teraz obgadamy suchy prowiant i napoje? :P[/quote:1c30d69bb3]

hehe, suchy prowiant i napoje...hmm..to chyba kiełbasa + ogórki i wódka! :twisted: :P


Mon Mari...666 [img:dd992acbb5]http://img2.epuls.pl/images/smilies/mood_vampire_big.gif[/img:dd992acbb5] ...^V^


Wysłany: 2007-04-10 15:15

Nie chcę tutaj mącić, ale radziłabym się dowiedzieć dokładnie czy postój nic nie kosztuje. Miałam kilka razy przyjemność korzystac z takiej formy transportu do różnych miejsc i za każdym razem trzeba było zapłacić albo za kursowanie busa tam i spowrotem, albo opłacic postój i nocleg kierowcy... Przecież za darmo nikt nie bedzie stał 4 czy 5 dni w Bolkowie (chyba, że traficie na jakiegoś fana wybierajacego się na festiwal,który jest akurat kierowcą busa )



Wysłany: 2007-04-10 15:24

Święta prawda :D Trzeba to sprawdzić :P
Ale że potencjalni kierowcy są 'po znajomości', to może da się jakoś to wszystko przeżyć :twisted: Ale czekajmy na głos szefowej a.k.a. Mój Ukochany Cyc. A jeśli wszystko się zgadza, to jedziecie z nami :?: Pytanie do Krax i Ruczaja :roll:



Wysłany: 2007-04-10 15:27

z napojami to chyba wiadomo :twisted: i weźcie jakieś płytki, to sobie muzyczkę puścimy :twisted:

krax - dziękuję Tobie serdecznie za troskę, ale wszystko jest na pewno w porządku z tym postojem :)

NO I DO CHOLERY JASNEJ ZGŁASZAĆ SIĘ :!: :!: :!: ROZUMIEM, ŻE NIEKTÓRYM JEST CIĘŻKO JUŻ TERAZ SIĘ ZDECYDOWAĆ, ALE Z DRUGIEJ STRONY TRZEBA ODPOWIEDNIO WCZEŚNIE ZAREZERWOWAĆ AUTOBUS, BO TO PRZECIEŻ OKRES WAKACYJNY :!:



Wysłany: 2007-04-10 18:06

[quote:f032196cdd="Inyaloome"] hmm..to chyba kiełbasa + ogórki i wódka! :twisted: :P[/quote:f032196cdd]

Będziemy kisić ogórki w autokarze? Zaczyna się robić ciekawie... :twisted:



Wysłany: 2007-04-10 19:46

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

A ja widzę, że jakoś nie-do-pary jestem w tym busie :roll: Muszę to zmienić, ale jeszcze nie teraz :twisted:


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-04-10 19:51

Biorac pod uwage, ze ja tez niesparowany to zawsze mozemy pic razem cala droge. :D I zagryzac ogoreczkiem. :D


Wredne, złośliwe i uparte bydlę. ;-)


Wysłany: 2007-04-10 20:15

Mam nadzieje, ze zapisy parami nie zobowiazuja do kiszenia ogorkow wylacznie w tym ukladzie :lol: Moj partner wybaczy mi chyba niewinna zabawe ze Schwei i jej osławionym cycem :twisted: :P 8O



Wysłany: 2007-04-11 00:05

My nie piszemy się na wesołego busa, bo jedziemy tylko na jeden dzień i mamy własny środek transportu :D



Wysłany: 2007-04-11 02:57

Gekonek, bawimy się całą drogę :twisted: protestujący partnerzy mogą zostać zamknięci w bagażniku :twisted: :P

Minawi, a ja to niby mam kogoś do pary? :P

AKTUALNA LISTA CHĘTNYCH NA WESOŁEGO BUSA:

ja
Unikate i 3 osoby
Semjan i 1 osoba
Minawi
Kalosz i 1 osoba
Gekon i Depechemark
Alphar i Amorphous
Inyaloome, Silmeor, Endelbrekt
Regis
Szalony Kapelusznik i 1 osoba


UPRZEJMIE PROSZĘ O SZYBKIE ZGŁASZANIE DALSZYCH KANDYDATUR, PONIEWAŻ OKOŁO 15 KWIETNIA CHCĘ ZAREZERWOWAĆ AUTOKAR I PO TYM TERMINIE NIE BĘDZIE JUŻ SZANS NA ZMIANY



Wysłany: 2007-04-11 04:10

Szybko zalatwiacie sprawy zwiazane z CP :)


dead girls never say no...


Wysłany: 2007-04-11 06:06

[quote:bc83cc4535="didyoukillme"]Szybko zalatwiacie sprawy zwiazane z CP :)[/quote:bc83cc4535]

Oragnizacja jest ważna im wcześniej się załatwi to i owo tym później nie lata się na wariata:)


Koniec i bomba, a kto czytał, ten trąba ! Witold Gombrowicz.


Wysłany: 2007-04-11 08:03

[quote:5762b7700e="Paskievicz"]też bym sie wjebał do tego busola ale mam do bolkowa niedaleko

moge was co najwyżej na miejscu przywitać jakąś nalewką za 4 zyla i pobłogosławić na następujące 3 czy tam 4 dni hehehe 8)[/quote:5762b7700e]

4 zety za litra czy 0,75 ?:) hehe...tak czy siak nie myśl, że butelczyna Ci wystarczy kolego :twisted:


Koniec i bomba, a kto czytał, ten trąba ! Witold Gombrowicz.


Wysłany: 2007-04-11 11:00

trzeba szybko, bo w tej firmie transportowej zgłoszenia na lipiec już powoli napływają :)

aktualna lista:

ja
Unikate i 3 osoby
Semjan i 1 osoba
Minawi
Kalosz i 1 osoba
Gekon i Depechemark
Alphar i Amorphous
Inyaloome, Silmeor, Endelbrekt
Regis
Szalony Kapelusznik i 1 osoba
Angelwing, Lara, Th



Wysłany: 2007-04-11 16:22

[quote:47bc8b278c="regis"] (...) spora ekipa i to o gardłach niewąskich (...) [/quote:47bc8b278c]

Głębokie gardła mamy, powiadasz :?: To mi się kojarzy z pewnym 'niszowym' arcydziełem sztuki filmowej... a nawet dwiema produkcjami :lol: :twisted:



Wysłany: 2007-04-11 16:52

A właśnie, że jedyną :!: :!: :!: A kto mi podskoczy, ten stanie ze mną na gołe klaty :D



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło