Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Castle Party 2007. Strona: 5

Artykuł: Castle Party 2007

Wysłany: 2007-03-30 17:56

Inyaloome (Bicz)
Inyaloome
Posty: 358
Poznań / moje

Zalozenie jest by bylo wygodniej i taniej niz pociagiem :wink:
A o koszty sie bedziemy dowiadywac.

Jest juz 6 osob! (chetnych) :P


Mon Mari...666 [img:dd992acbb5]http://img2.epuls.pl/images/smilies/mood_vampire_big.gif[/img:dd992acbb5] ...^V^


Wysłany: 2007-04-06 12:03

Jak będzie więcej osób to trzeba będzie autokar zamówić a tak poważnie to jesli podane zostaną konkrety to sam bym się pisał wraz z towarzystwem tzw, ja + 1 :)


Koniec i bomba, a kto czytał, ten trąba ! Witold Gombrowicz.


Wysłany: 2007-04-06 13:10

Inyaloome (Bicz)
Inyaloome
Posty: 358
Poznań / moje

Fajnie, że jest odzew na tą propozyjcę. :wink: Ja mam już takie doświadczenie i dlatego wiem, ze jest to całkiem miła wyprawa! :P

Teraz tylko Schwei ma dostarczyć info w tym temacie. Więc czekamy! :wink:


Mon Mari...666 [img:dd992acbb5]http://img2.epuls.pl/images/smilies/mood_vampire_big.gif[/img:dd992acbb5] ...^V^


Wysłany: 2007-04-06 13:24

w 2004 tak właśnei jechaliśmy i było całkiem sympatycznie - ok 40 osob z Poznania, szczególnie przyjemny jest brak konieczności tłoczenia się na PKS podczas powrotu - zatem polecam! zabrałbym się z Wami ale w tym roku jade już w środe i zostaje do wtorku w Bolkowie



Wysłany: 2007-04-06 14:06

mara (Anciliae)
mara
Posty: 509
Kotlina Kłodzka, Wratislavia

O, widze, ze szykuje najazd zorganizowany na Bolkow. Ja na CP bylam 2 razy, 2 razy z facetem tylko, bo nikt ode mnie nie siedzi w tych klimatach. No a teraz to juz bym sama musiala... Chyba ze sie na chamca do kogos przyczepie 8)


"Nagość, phoszę państwa, jest demagogiczna, jest wphost socjalistyczna, bo i cóż by było, gdyby gmin odkhył, że nasza dupa taka sama?!"


Wysłany: 2007-04-06 14:29

[quote:f5a83af305="mara"]O, widze, ze szykuje najazd zorganizowany na Bolkow. Ja na CP bylam 2 razy, 2 razy z facetem tylko, bo nikt ode mnie nie siedzi w tych klimatach. No a teraz to juz bym sama musiala... Chyba ze sie na chamca do kogos przyczepie 8)[/quote:f5a83af305]

No to działaj działaj...jeszcze masz czas:)


Koniec i bomba, a kto czytał, ten trąba ! Witold Gombrowicz.


Wysłany: 2007-04-06 16:10

Inyaloome (Bicz)
Inyaloome
Posty: 358
Poznań / moje

[quote:906dde6b4b="Attack"]w 2004 tak właśnei jechaliśmy i było całkiem sympatycznie - ok 40 osob z Poznania, szczególnie przyjemny jest brak konieczności tłoczenia się na PKS podczas powrotu - zatem polecam! zabrałbym się z Wami ale w tym roku jade już w środe i zostaje do wtorku w Bolkowie[/quote:906dde6b4b]

Dokładnie tak! Fajnie było! :wink: Szkoda, że Pan Attack jedzie szybciej. Byłaby wspominka :P :twisted:


Mon Mari...666 [img:dd992acbb5]http://img2.epuls.pl/images/smilies/mood_vampire_big.gif[/img:dd992acbb5] ...^V^


Wysłany: 2007-04-06 23:35

ja również piszę się na busa Asiu :wink:


I'm the bitch you hated I'm the pain you tasted.


Wysłany: 2007-04-07 01:23

Ja mam następującą propozycję :
bus na 20 osób, stawka za kilometr to 2 złote, do Bolkowa jest ponoć 250 kilometrów, jeśli w obie strony, to razy 2 ...

jeśli o tej porze jestem jeszcze w stanie myśleć i liczyć :twisted: , to za 20-osobowego busa każdy by musiał zapłacić 50 zł (za podróż w obie strony) ...... na stronie internetowej pkp jest informacja, że bilet na pociąg z Poznania do Wrocławia kosztuje 34 złote, razy dwa to 68 złotych plus koszt pks-u z Wrocławia do Bolkowa i z powrotem 8O po długich, bolesnych przemyśleniach :twisted: wydaje mi się więc, że taki busik to czysta oszczędność :) włączymy sobie muzyczkę, weźmiemy na podróż napoje % ...... co Wy na to?

jest jeszcze busik 18-osobowy, wtedy stawka za kilometr wynosi 1,80 zł.....



Wysłany: 2007-04-07 10:21

Paskievicz ma rację:].... Tak czy siak, jak będą znane dokładne informacje, konkrety, to chętnie zastanowię sie nad takim trybem podróży.
Na razie jestem jak najbardziej na tak.


Koniec i bomba, a kto czytał, ten trąba ! Witold Gombrowicz.


Wysłany: 2007-04-07 10:35

gdyby postój miał kosztować, to na pewno bym o tym napisała w poprzednim poście :twisted: skoro nie napisałam, to znaczy, że postój NIC nie kosztuje :twisted:



Wysłany: 2007-04-07 11:10

Soro tak :twisted: ...to sprawa jasna, teraz tylko dopracować pod względem organizacyjnym wyjazd i....śmigać funny bus-em do Bolkowa


Koniec i bomba, a kto czytał, ten trąba ! Witold Gombrowicz.


Wysłany: 2007-04-07 12:37

no to zapraszam chętną 19-tkę :) musimy tylko ustalić, kiedy chcemy wyjechać i kiedy wracać, żebyśmy się potem nie szukali po całym Bolkowie :twisted:



Wysłany: 2007-04-07 12:45

By się nie powtarzać:)....ja chętnie się podłączę w systemie: ja+1 , do zorganizowanej wycieczki, więc jakby co proszę brać mnie pod uwagę.

Pozdrawiam.


Koniec i bomba, a kto czytał, ten trąba ! Witold Gombrowicz.


Wysłany: 2007-04-07 12:54

mara (Anciliae)
mara
Posty: 509
Kotlina Kłodzka, Wratislavia

Tyz bym sie chetnie przyczepila, wiec jaky brakowalo tam jakiegos jednego przychlasta, to tez sie oferuje 8)


"Nagość, phoszę państwa, jest demagogiczna, jest wphost socjalistyczna, bo i cóż by było, gdyby gmin odkhył, że nasza dupa taka sama?!"


Wysłany: 2007-04-07 13:23

Inyaloome (Bicz)
Inyaloome
Posty: 358
Poznań / moje

[quote:94bca8a99a="SCHWEIGENDE"]no to zapraszam chętną 19-tkę :) musimy tylko ustalić, kiedy chcemy wyjechać i kiedy wracać, żebyśmy się potem nie szukali po całym Bolkowie :twisted:[/quote:94bca8a99a]

Własnie! To wazne, bo przecież nie każdy będzie chciał czy mógł jechać na 3dni :wink:
Ja proponuję (wstępnie) powrót na pewno w poniedziałek, czyli 30lipca, a co do wyjazdu to czwartek (26), albo piątek(27)-tak już najpóźńiej.
Cena jest bardzo przystępna, więc myślę, że może coś z tego wyjść. :wink:
A chętni z mojej strony są 2 chłopcy... :twisted: (czyli już połowę busa mamy ;P )


Mon Mari...666 [img:dd992acbb5]http://img2.epuls.pl/images/smilies/mood_vampire_big.gif[/img:dd992acbb5] ...^V^


Wysłany: 2007-04-07 13:45

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

JA na pewno jesli mam jechac to w czwartek w dzien bo o 21 zaczyna sie impreza w hacjendzie zapewne - a tam w czwartek jest rewelacyjnie. Wiec moze bym taki transport wziela pod uwagę, ale tylko jesli by ten bus byl przed 18tą w czwartek. Pozniejsze godziny i dni nie wchodzą w grę! Jak juz byc to na 666% czasu


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-04-07 14:25

Inyaloome (Bicz)
Inyaloome
Posty: 358
Poznań / moje

Jasna sprawa z tymi imprezami, tylko trzeba też pamiętać, że niektórzy pracują i nie będą mogli w czwartek :roll:
Ale to się jeszcze wszystko wyklaruje..z czasem :wink:


Mon Mari...666 [img:dd992acbb5]http://img2.epuls.pl/images/smilies/mood_vampire_big.gif[/img:dd992acbb5] ...^V^


Wysłany: 2007-04-07 14:28

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

To się bierze WOLNE :P

Albo rezygnuje z pracy :wink:

Ja na pewno coś wymyślę, muszę mieć koniecznie wolne na czwartek, piątek i poniedziałek :) bo weekend to wiadomo


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-04-07 14:49

ja też planuję wyjazd w czwartek przed południem, ale wszystko jest do ustalenia :)



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło