Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Castle Party 2007. Strona: 1

Artykuł: Castle Party 2007

Castle Party 2007 Wysłany: 2006-11-27 10:15

Znany jest już wstepny sklad zespolow, ktore wystapia podczas Castle party 2007. Oto one:
Catastrophe Ballet (de)
Diary of Dreams (de)
Diorama (de)
Kapela Ze Wsi Warszawa (pl)
Legendary Pink Dots (nl)
Mass-Kotki (pl)
Miguel And The Living Dead (pl)
NFD (gb)
Suicide Commando (be)
The Royal Dead (jp)

Co sadzicie o propozycji organizatorow? Jak zapatrujecie sie na kontrowersyjna - jak na ten festiwal - Kapele ze wsi Warszawa?


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2006-11-27 15:37

Inyaloome (Bicz)
Inyaloome
Posty: 358
Poznań / moje

No coz, jak dla mnie pisanie o jakichkolwiek kontrowersjach na tym wlasnie festiwalu po tylu ''scierwach'', ktore tam ''wystepowaly'' jest nieco bez sensu... 8)
A co do konwencji itp. to uwazam, ze caly festiwal przybral niezbyt pasujacy do tego miejsca i jego poczatkow klimat...ja jestem za eksperymantami, ale z wyczuciem...a tego juz od dluuugiego czasu tam nie bylo...tak wiec sama Kapela nie bedzie wyjatkiem...a osobiscie wole posluchac fajnego neofolku niz...techno-dj'ow ze stosem plyt i skreczowaniem..hehe :wink:

A Diary of Dreams..mniami :)


Mon Mari...666 [img:dd992acbb5]http://img2.epuls.pl/images/smilies/mood_vampire_big.gif[/img:dd992acbb5] ...^V^


Wysłany: 2006-11-27 16:04

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Mam nadzieję, że pojawi się jeszcze jakaś ciekawa formacja do czasu CP 2007... I mogliby przywrócić dzień DJ-ski na głównej scenie na Zamku, a nie wewnątrz dziedzińca, gdzie naprawdę było beznadziejnie. Co do klimatu - przydałoby się dla mnie coś ambientowo-dark-folkowego, ostatnio mnie takie smaczki pociągają 8) Tylko nie wiem, czy taka muza to by się na żywo sprawdziła... albo niech "depesze" przyjadą, <LOL> :wink: :wink: :wink:


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2006-11-27 19:18

No Dj mogli by wrocic na glowny dziedzinec Wszystko sie zmienia, a to ze nastapila w darkowej muzyce rewolucja industrialna to juz nie nasza wina :P w zasadzie ile mozna gotycko smecic?:P teraz czas za szalenstwo i zabawe


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2006-11-27 21:35

Foxy (Bicz)
Foxy
Posty: 117
Włocławek

The Warsaw Willage Band jest super hiper zajebisty.
żadna kontrowersja, porpostu świetny smaczek.
Eklektyzm formy i doskonały warsztat muzyków. W ich muzyce doszukać się można oprócz elementów folku, równiez troszkę jazzowych korzeni, nieco trip-hopu, wiele elektronicznych smaczkow i całą gamę naprawdę dobrych klimatów.

Tylko sprane moherowe berety z miasta na "T" zamykają się na nowe trendy muzyczne.

To byłem ja Jarząbek - trener drugiej kategorii.

Ament.


I can't look it in the eyes Seconal, Spanish fly, absinthe, kerosene... Cherry flavored neck and collar I can smell the sorrow on your breath, The sweat, the victory... and sorrow The smell of fear, I got it.


Wysłany: 2006-11-28 11:13

No jak dla mnie tu im blizej do festiwalu na wyspie Wolin niz do Bolkowa......


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2006-11-28 11:27 Zmieniony: 2006-12-30 13:51


Wysłany: 2006-11-28 12:20

Inyaloome (Bicz)
Inyaloome
Posty: 358
Poznań / moje

[quote:fbab1fdc60="Phantom"]No Dj mogli by wrocic na glowny dziedzinec Wszystko sie zmienia, a to ze nastapila w darkowej muzyce rewolucja industrialna to juz nie nasza wina :P w zasadzie ile mozna gotycko smecic?:P teraz czas za szalenstwo i zabawe [/quote:fbab1fdc60]

Oczywiscie, ze zmienia sie festiwal-nie ten jeden. Ja nie napisalam, ze jest inaczej...ani, ze chce byc wiecznie byl mroczgoth. Po prostu zwracam uwage, ze nie bardzo na sens dla mne pytanie czy Kapela pasuje czy tez moze nie...skoro to tylko (na ta chwile na forum) Twoja opinia... :wink: a moja laczy sie z dezaprobata dla DJ'ow...i tyle!
Ja mam zamiar sie wybrac...i chetnie poslucham takze tego bogatego muzycznie zespolu :wink:


Mon Mari...666 [img:dd992acbb5]http://img2.epuls.pl/images/smilies/mood_vampire_big.gif[/img:dd992acbb5] ...^V^


Wysłany: 2006-11-28 16:54

KONIEC ŚWIATA TO NIE BEDZIE JAK WYSTĄPI ALE... KAPELA ZE WSI WARSZAWA Z GOTYKIEM TO CHYBA NIC WSPÓLNEGO NIE MA ALBO PO PROSTU JESTEM W BŁĘDZIE??? TAK TEZ MOŻE BYĆ...


"Niech Mrok bedzie z Wami"


Wysłany: 2006-11-28 20:12

Co z tego, ze Kapela nie ma z gotykiem nic wspolnego? Od kilku lat caly ten festiwal ma z gotykiem coraz mniej wspolnego. Co roku robi sie coraz bardziej juz nie kontrowersyjnie ale niemalze awersyjnie. A Kapela na tle kilku ubieglorocznych "tfurcow" wypada bardzo pozytywnie.


Wredne, złośliwe i uparte bydlę. ;-)


Wysłany: 2006-11-28 20:30

ja tam wole Kapele niz TosterKloster Epica i tego typu wynalazki :wink:

[b:f790e681f5]Xymox[/b:f790e681f5] - > z laski swojej nie krzycz tak ziau bo oczy bola od Twego wrzasku :wink:

-------------
Kaliber 44-Normalnie o tej porze


united we stand divided we fall


Wysłany: 2006-11-28 23:14

Na szczescie w tym portalu kazac mi cokolwiek moze jedynie Najwyzszy Admin


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2006-11-29 01:32 Zmieniony: 2006-12-30 13:52


Wysłany: 2006-11-29 02:05

Ja lubie atakowac z zaskoczenia i w plecy a NA nalezy sie bac:P

OK KONIEC OFFTOPOW!!

Teraz do Silmeora: "gdzie jest napisane ze CP to festiwal gotycki? ja tam sie doczylatem ze jest to festiwal muzyki Dark Independent"


Co do kapeli ze stolicy to tu nie trzeba szukac wiekszych argumentow.....uwazam ze zespoly folkowe maja swoje miejsce i festiwale zeby sie pokazywac. Owszem na cp bylo kilka pomylek jak
- Sweet Noise
- Armia
- Cool Kids Of Death
- czy tegoroczny Bończyk
Choc bardzo lubie sweet Noise to uwazam ze to nie miejsce dla nich.


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2006-11-29 04:24

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

[quote:3a01d38ac8="Phantom"]Na szczescie w tym portalu kazac mi cokolwiek moze jedynie Najwyzszy Admin [/quote:3a01d38ac8]

nie zapominaj o Najwyższej Admince :evil:


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2006-11-29 11:54 Zmieniony: 2006-12-30 13:50


Wysłany: 2006-11-29 12:35

Inyaloome (Bicz)
Inyaloome
Posty: 358
Poznań / moje

Ja bym sobie jeszcze zyczyla od cudownych CP-owskich organizatorow by wystapil Zwiolak-i wtedy to sie juz na pewno wybawie!!! :P :wink:

Phantomiku-Silmeor ma racje i basta! :twisted: Moze i sie nazywa ow festiwal Dark Inde...bleble.., ale zalezy jak kto interpretuje Indep...bo jak sie domyslam my z S. raczej inaczej niz Ty :wink: A do tego slowo ''dark'' jest istotniejsze! hehe :P :twisted:


Mon Mari...666 [img:dd992acbb5]http://img2.epuls.pl/images/smilies/mood_vampire_big.gif[/img:dd992acbb5] ...^V^


Wysłany: 2006-11-29 13:37 Zmieniony: 2006-12-30 13:49


Wysłany: 2006-11-29 13:45

a moim zdaniem wszystko jest nie na miejscu...
kapela ze wsi warszawa troszkę odbiega od CP
wasze docinanie sobie nawzajem
a najbardziej nie na miejscu jest dla mnie to forum....w electro/industrial/ebm ;P bo nie uważam, by to tylko taki festiwal był ;P
(poczepiam się szczegółów, to może atmosfera jakaś milsza się zrobi :twisted: )


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2006-11-29 14:02 Zmieniony: 2006-12-30 13:49


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło