Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Castle Party 2007. Strona: 13

Artykuł: Castle Party 2007

Wysłany: 2007-05-17 15:14

Have no fear 8)

Uzbiera sie ludków i pojedzie grupą.
Chyba nie wszyscy jadą busami/autami?


"Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego nie jestem w stanie zmienić. Daj mi siłę, bym zmienił to, co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego."


Wysłany: 2007-05-17 15:23

Zawsze jeszcze pozostaje opcja z dwoma termosami mocnej kawy :P

A pól namiotowych tam nie ma?


"Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego nie jestem w stanie zmienić. Daj mi siłę, bym zmienił to, co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego."


Wysłany: 2007-05-17 16:36

są, jedno bardzo ładne, czyste, z basenem :) prysznicami, wc ... :)



Wysłany: 2007-05-17 20:43

Jakoś poradzimy wszyscy z tymi noclegami, powkręca się tam i tu tych co nie będą mieli daszku nad głową:)...a z własnego doświadczenia powiem, że raz zdarzyło mi sie spać na ławce w centrum Bolkowa...ale nie polecam. Zegar wybijał obłędnie co godzinę czas...a panowie od śmietków obudzili mnie gromkim HALO, jak impreza sie udała? :twisted: nie przespałem nawet 2 h :evil:


Koniec i bomba, a kto czytał, ten trąba ! Witold Gombrowicz.


Wysłany: 2007-05-17 20:53

hahaha, a ja mam zajebisty nocleg :twisted: (chyba, że Kuba mi powie, że nie ma mnie na liście :twisted: ) więc życzę powodzenia w szukaniu :D


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2007-05-17 21:14

Ja żyję oszczędnie... i biorę namiot ^^
Chyba ze będzie nagle okazja by sie gdzieś wkręcić.


"Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego nie jestem w stanie zmienić. Daj mi siłę, bym zmienił to, co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego."


Wysłany: 2007-05-18 10:28

nomay (Bicz)
nomay
Posty: 566
Włocławek/Bergen/Praga/Kopenh...

[quote:1a34e392f9="dr_Faustus"]To moze ja jeszcze raz zadam to samo pytanie:

Czy ktos moze przygarnąć Fausta do swego lokum?

Byłbym bardzo wdzieczny...[/quote:1a34e392f9]

Siem pogada (z kim trzeba), siem pomyśli, siem zobaczy, siem odpowie :wink: :twisted:


"...większość śpi nadal, przez sen się uśmiecha, a kto się zbudzi nie wierzy w przebudzenie. Krzyk w wytłumionych salach nie zna echa, na rusztach łóżek milczy przerażenie" [img:672c732866]http://www.avatary.ork.pl/avatary/3095.gif[/img:672c732866]


Wysłany: 2007-05-18 16:23

UWAGA :!: :!: :!: :!: :!:

JAKO, ŻE MAM SERDECZNIE DOSYĆ UŻERANIA SIĘ Z LUDŹMI, KTÓRZY NIE ROZUMIEJĄ, ŻE ORGANIZACJA BUSA TO NIE KONCERT ŻYCZEŃ, ŻE PEWNE RZECZY SĄ USTALONE I ZAREZERWOWANE OD DAWNA I NIE MOGĘ OT TAK SOBIE TERAZ WSZYSTKIEGO POZMIENIAĆ TYLKO DLATEGO, ŻE KOGOŚ LUBIĘ, OZNAJMIAM, ŻE WYPISUJĘ SIĘ Z TEJ ZABAWY. JA SOBIE POJADĘ SPOKOJNIE POCIĄGIEM, A WY RÓBTA CO CHCETA, BIERZCIE SOBIE DODATKOWE OSOBY, IDŹCIE ZA TO DO WIĘZIENIA, REZYGNUJCIE I PŁAĆCIE ZA PUSTE MIEJSCA, ODDAWAJCIE SWOJE MIEJSCA INNYM I CO TAM JESZCZE LUBICIE.

JEŚLI KTOŚ MA OCHOTĘ PRZEJĄĆ ORGANIZACJĘ WYJAZDU I SZARPAĆ SOBIE NERWY CODZIENNYMI PRETENSJAMI OD NIEZADOWOLONYCH FORUMOWICZÓW, CHĘTNIE UDOSTĘPNIĘ KONTAKT DO KIEROWCY.

DO OSÓB, KTÓRE ZECHCĄ MNIE ZJECHAĆ - TAK, TO JEST FOCH :!:



Wysłany: 2007-05-18 22:59

[color=red:6537d4157f]Przybyłem, zobaczyłem i wyciełem...

Pozdrawiam offtopowiczów [/color:6537d4157f]


Użytkowniku! Nie bój się używać linku "Zgłoś moderatorowi"! :D


Wysłany: 2007-05-19 14:52

Inyaloome (Bicz)
Inyaloome
Posty: 358
Poznań / moje

Dodam tylko, ze bez wzgledu kto jest organizatorka glowna-ja dalam ten cudowny busowy pomysl i nie mam zamiaru stac-oznajmniam, ze ja wraz z miomi 2kumplami bede siedziec! i nie obchodzi mnie to, ze ktos chce sie dopisac-trzeba bylo sie szybciej decydowac.
Poza tym-nie mam nic przeciwko cenie czy placeniu, itp.

pozdr.


Mon Mari...666 [img:dd992acbb5]http://img2.epuls.pl/images/smilies/mood_vampire_big.gif[/img:dd992acbb5] ...^V^


Wysłany: 2007-05-19 15:21

ile razy, k***a, można powtarzać, że nikt nie będzie stał :!: :evil:

poza tym, proszę odjąć jedną osobę, bo ja nie jadę :!:



Wysłany: 2007-05-19 15:44

kochani jesteście :) idę na Juwenalia się zalać, może mi wkurw przejdzie :twisted: buziaki :)



Wysłany: 2007-05-19 16:11

[quote:48c02149ff="dr_Faustus"][quote:48c02149ff="SCHWEIGENDE"]kochani jesteście :) idę na Juwenalia się zalać, może mi wkurw przejdzie :twisted: buziaki :)[/quote:48c02149ff]

I za to Cie lubie Nie wracaj dopoki sie owego wkurwa nie pozbedziesz. Pij, az go utopisz [/quote:48c02149ff]

Bo my to dupy jesteśmy DR ! Trzeba było zapakować nasze szanowne tyłki w pociąg i dojechać do Schwei i zafundować jej terapię:) anty-wkurwieniową. Po naszym praniu zapewne by wróciła do stanu wyjściowego :twisted: Zjebała tego kogo się należy, a nie szczypała.

To mówiłem ja...Jarząbek :lol:


Koniec i bomba, a kto czytał, ten trąba ! Witold Gombrowicz.


Wysłany: 2007-05-19 16:33

Szanowni uczestnicy przyszłej eskapady busowej....

ja nie latam , nie pylę , mam w dupie motyle.. :evil:

Noone ma rację. Albo trzymamy sie razem albo osobno. Albo jesteśmy grupą...albo niech każdy sobie rzepkę skrobie i da zarobić PKP...ucieszą się zapewne.

Zaraz ktoś powie...a dlaczego ja nie siedzę przy oknie!..albo dlaczego muszę siedzieć obok niego! Dzizasss :?


Koniec i bomba, a kto czytał, ten trąba ! Witold Gombrowicz.


Wysłany: 2007-05-21 12:13

Inyaloome (Bicz)
Inyaloome
Posty: 358
Poznań / moje

[quote:caadc21fae="dr_Faustus"][quote:caadc21fae="Inyaloome"]Dodam tylko, ze bez wzgledu kto jest organizatorka glowna-ja dalam ten cudowny busowy pomysl i nie mam zamiaru stac-oznajmniam, ze ja wraz z miomi 2kumplami bede siedziec! i nie obchodzi mnie to, ze ktos chce sie dopisac-trzeba bylo sie szybciej decydowac.
Poza tym-nie mam nic przeciwko cenie czy placeniu, itp.

pozdr.[/quote:caadc21fae]


Ojejej - Jak to spiewaly Czerwone Gitary - NIE ZADZIERAJ NOSA :twisted:[/quote:caadc21fae]

No wiem, wiem, ale juz nieco wkurza mnie ta kwestia! Ile mozna problemy stwarzac??
Albo sie zapisujemy i ustalamy co trzeba albo nie.
Dlatego postanowilam dolaczyc sie do grona dziwnych problemow! :twisted:


Mon Mari...666 [img:dd992acbb5]http://img2.epuls.pl/images/smilies/mood_vampire_big.gif[/img:dd992acbb5] ...^V^


Wysłany: 2007-05-21 14:06

Dopiszcie mnie i alphar - jezeli bedzie wiecej chetnych to chyba mozna wziac cos wiekszego prawda? Koszty beda nizsze. Niech organizator wycieczki wleja co jakis czas liste chetnych na to forum zanim nie zorganizuje sie jakiegos lepszego systemu.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2007-05-21 22:29

UWAGA :!: :!: :!: przypominam, że moja Lafirynda zbiera dane potrzebne do ubezpieczenia :!: :!: :!:

Regis - imię i nazwisko, k***a, a data urodzenia gdzie :?: :?: :?: i odbieraj komórkę, bo Ci ją spuszczę w sedesie przy okazji nastepnej imprezy :twisted: :!:

Kalosz :!: - Twoje dane mamy, Ty wiesz, czego nie mamy jeszcze i masz czas do jutra :!:



Wysłany: 2007-05-22 19:23

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Paskievicz, Ty jedziesz na taki HOMOfestival jak Castle Party?? Niesamowite. Jako jednoosobowa bojówka młodzieżówki Romana? :wink: W sumie fajnie, może być ciekawa konfrontacja :twisted:
Ale podobno muzyka łąąąąąąąączyyyyyyyy.......


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-05-22 19:53

[quote:45c5da7198="Paskievicz"]ja mogę kogoś zabrać z legnicy albo jawora - odpowiednio 10 i 5 zł w jedną stronę

poza tym wymagane brak jakikolwiek zachowań i poglądów pro-homoseksualnych 8)[/quote:45c5da7198]

:lol: hehehehe! Paskiewicz to było piękne! Taki smaczek do dyskusji w wiadomym wątku, w którym coś ostatnio zaczeły znikać posty



Wysłany: 2007-05-22 21:28

:arrow: [color=red:932496a8f6]Bez offtopów proszę[/color:932496a8f6] :!:


Użytkowniku! Nie bój się używać linku "Zgłoś moderatorowi"! :D


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło