Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

od czegos trzeba zaczac :P. Strona: 3

Wysłany: 2006-09-26 22:22

lili (Bicz)
lili
Posty: 471
kristiansand

[quote:f855c90e74="KostucH"]Olac to :!: Dam se rade :twisted:[/quote:f855c90e74]

jak masz silną psychikę to na pewno dasz sobie radę :wink:


między fiordami a fieldami


Wysłany: 2006-09-26 22:38

Kostuch uwazaj na ludzi ktorzy zdejmuja simloki :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: hehe



Wysłany: 2006-09-26 22:53

Hope (Primogen)
Hope
Posty: 419
Zielona Góra

Missy_Louve rzeczywiście chyba Ci zlaNsował mózg ten feminizm :wuhahahahahha: jakieś neologizmy tworzysz.. ach.. popłakałam się ze śmiechu :)

Jeśli facet zalicza panienkę i ją zostawia to to nie był związek :) tylko ona była łatwa :)
Nie zgadzam się z opinią, żeby każdy facet zdradzał. W swoim żywocie może i nie mam nie wiadomo jakiego doświadczenia na tle seksualnym, ale na tle mężczyzn jakieś tam mam, ponieważ było ich paru. Mam też znajomych... Poza tym... naprawdę można wyczuć kiedy którejś z osób chodzi tylko o seks...
A ten argument to nie argument był.. proszę o więcej i o konkretniejsze.


Czepianie przynosi mi ulgę. Cóż o mnie... gryzę, kopię, jestem wredna. Jestem nałogową amatorką jogurtów biszkoptowych i bananów. Narzeczona narzeczonego :P


Wysłany: 2006-09-26 23:29

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Kostuszku, i słusznie - bądź sobą i trwaj przy swoich zasadach jak długo się da! Ja zawsze przy swoich trwałam w miarę możliwości i nie żałuję bynajmniej Na wszystko jest odpowiedni czas - sęk w tym, aby to zauważyć... Przez samą ciekawość tymczasem można sobie narobić kłopotów na całe życie :twisted: Już tam nie słuchaj ich - żonka Cię obroni przed tymi babami :D


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2006-09-26 23:31

To dlatego wzielas mnei na kochanka ?? 8)



Wysłany: 2006-09-26 23:36

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Nie :twisted: Ale rzecz jasna mam swoje potrzeby :P


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2006-09-27 08:47

[quote:cde7455e1c]Missy_Louve rzeczywiście chyba Ci zlaNsował mózg ten feminizm :wuhahahahahha: jakieś neologizmy tworzysz.. ach.. popłakałam się ze śmiechu [/quote:cde7455e1c]
[color=violet:cde7455e1c]ee tam znany frazes :D [/color:cde7455e1c]

[quote:cde7455e1c]Jeśli facet zalicza panienkę i ją zostawia to to nie był związek tylko ona była łatwa [/quote:cde7455e1c]
[color=violet:cde7455e1c]nie mówie o jednonocnych akcjach tylko o motywach nieco dłuższych. znam kilka osób które czekały z sexem dosyc długo po czym dowiadywały się że "no wreszcie bo już myślałałem że sie nie doczekam" po czym koleś znikał jak sen złoty. owszem nie twierdze że wokół nie ma łatwych panienek (najczęściej są to mhroczne 15ki - och nasz ulubiony obiekt pastwienia sie).
pierwszy przypadek nie jest jednak nagminny. natomiast drugi......... ekhm no to może przejdzmy do pointy ^^

wiesz Hope ja też mam znajomych facetów, też kilku miałam (boże chyba jednak naprawdę wolę kobiety) i stwierdzam: jako znajomi są w dechę natomias jako partnerzy.... oh ah ma ktoś kałacha żeby ich rozstrzelać?
niestety z autopsji stwierdzam (tak zgon towarzysko-płciowy) że faceci w Krakowie są do bani : /
ponadto nie mam zamiaru nic nikomu udowadniać, gdyż każdy żyje w innym środowisku i ma inne przykłady na podstawie których kmini swoje teorie życiowe. shit happens to everyone. ^____________^[/color:cde7455e1c]


jestem na www.myspace.com/xxmad_crowxx i na fotce pod nikiem missyxxlouve więc poszukajcie jak chcecie coś wiedzieć o mnie


Wysłany: 2006-09-27 12:24

Hope (Primogen)
Hope
Posty: 419
Zielona Góra

Nie chodzi o to, że to znany frazes.. tylko nie ma czegoś takiego jak laNsacja mózgu Lansować to się może Norwegian Natomiast mózg może się zlasować

W Krakowie.. no znam dwóch porządnych z krakowa, reszta do bani :P w dolnośląskim są fajni :mrgreen: i szczecin :) w ZG mogą być :D

Powiem Ci, że wsrod swoich znajomych nie spotkalam sie z taka sytuacją , zeby zwiazek trwal ilestam i dochodzi do zblizenia i koles mowi "nareszcie". To się mija z celem

Kostuszku co do Ciebie to dobrze robisz :) Jeśli nie czujesz potrzeby nie rób tego :) Każdy ma własny rytm :)


Czepianie przynosi mi ulgę. Cóż o mnie... gryzę, kopię, jestem wredna. Jestem nałogową amatorką jogurtów biszkoptowych i bananów. Narzeczona narzeczonego :P


Wysłany: 2006-09-27 13:48

[quote:e02694d05f]mój feministyczny stosunek do rzeczywistośći zlansował mi mózg [/quote:e02694d05f]

[color=violet:e02694d05f]wyrażnie jest napisane [u:e02694d05f]z[/u:e02694d05f]lansowany.... naucz się czytać a dopiero potem mnie poprawiaj :wink: :wink: [/color:e02694d05f]
[quote:e02694d05f]Powiem Ci, że wsrod swoich znajomych nie spotkalam sie z taka sytuacją , zeby zwiazek trwal ilestam i dochodzi do zblizenia i koles mowi "nareszcie". To się mija z celem
[/quote:e02694d05f]

[color=violet:e02694d05f]ja też myśle że to sie mija z celem ale sie spotkałam z takimi przypadkami.
spotkałam sie też z przypadkiem gdzie panna przez 2 lata związku broniła się przed sexem i zostawiła faceta (brata mojej przyjaciółki) i to też jest ekstremum. [/color:e02694d05f]


jestem na www.myspace.com/xxmad_crowxx i na fotce pod nikiem missyxxlouve więc poszukajcie jak chcecie coś wiedzieć o mnie


Wysłany: 2006-09-27 14:06

Hope (Primogen)
Hope
Posty: 419
Zielona Góra

No wlasnie o to chodzi, ze jest napisane zlaNsowany (:
powinno być zlasowany bez "N" po pierwszym "a".
Więc prawidlowo Cię poprawiłam. Najpierw naucz się czytać a potem dyskutuj

osoby aseksualne też się zdarzaja, ale to sprawa psychiki.


Czepianie przynosi mi ulgę. Cóż o mnie... gryzę, kopię, jestem wredna. Jestem nałogową amatorką jogurtów biszkoptowych i bananów. Narzeczona narzeczonego :P


Wysłany: 2006-09-27 14:11

[color=violet:220440fe94]nie rozumiem twojego toku myslenia literackiego ale szczerze to mi to wisi. beNc :wink:

aseksualizm jest dobry. człowiek ma nad sobą maxymalną kontrolę[/color:220440fe94].


jestem na www.myspace.com/xxmad_crowxx i na fotce pod nikiem missyxxlouve więc poszukajcie jak chcecie coś wiedzieć o mnie


Wysłany: 2006-09-27 14:19

Hope (Primogen)
Hope
Posty: 419
Zielona Góra

God, kobieto! Spójrz do słownika.... nie ma czegoś takiego jak zlansowal mi sie mozg... bo mozg sie moze zlasowac ale na pewno nie zlansowac (:



to pewnie przez brak seksu :P


Czepianie przynosi mi ulgę. Cóż o mnie... gryzę, kopię, jestem wredna. Jestem nałogową amatorką jogurtów biszkoptowych i bananów. Narzeczona narzeczonego :P


Wysłany: 2006-09-27 14:23

[color=violet:496aecde26]och do gazu mnie trzeba wrzucić za to :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
daj spokój bo ci ciśnienie skoczy. rany dlaczego zawsze na każdym forum musi sie znaleźć taka upierdliwa osóbka która poprawia innych?
to świetnie że zlasować. z bogiem dziewczyno. wrzuć na luz. [/color:496aecde26]


jestem na www.myspace.com/xxmad_crowxx i na fotce pod nikiem missyxxlouve więc poszukajcie jak chcecie coś wiedzieć o mnie


Wysłany: 2006-09-27 14:59

[color=violet:10e204cb4d]ooo przepraszam nie ja sie 1 zaczęłam rzucać :P
po drugie ciągnęłam temat aseksualizmu jako dobrej rzeczy ^^[/color:10e204cb4d]


jestem na www.myspace.com/xxmad_crowxx i na fotce pod nikiem missyxxlouve więc poszukajcie jak chcecie coś wiedzieć o mnie


Wysłany: 2006-09-27 21:24

Ja mam pewną swoją zasade, której nie zdradze i to dzięki niej jeszcze nie zaznałem tego czym jest sex. Nie śpieszy mi się bo do czego? Foxy mówi mi, że winienem żałowac i jak najprędzej tą strate nadrobić. Poco? Aby dołaczyć do grona ludzi opiewających to jaki rzecz najwspanialsza na świcie? Owszem, odczówam pociag sexualny wobec niektórych dziewczyn co jest zdrową reakcją w ludzkim organiźmie ale nie odczówam potrzeby/chęci aby zrealizowac tą ciągotke.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2006-09-27 21:36

lili (Bicz)
lili
Posty: 471
kristiansand

I dobrze Kostuszku. Jeśli to uważasz za słuszne totrzymaj się tej zasady.
A gdy już będziesz pewny to jaką radość może sprawisz dziewczynie, gdy jej powiesz, że to po raz pierwszy. I pewnie sam poczujesz się wtedy szczęśliwy.
Wiem to, bo sama to przeżyłam. I to naprawdę było miłe. Tym bardziej, że moja druga połowa jest starsza ode mnie o 6,5 roku.


między fiordami a fieldami


Wysłany: 2006-09-27 23:20

hehe zboczewncy atakuja :P ale zostawcie mi role zboczenca i bperwersa tego forum juz sie przyzwyczailem do tego :twisted: :twisted: :twisted: 8)



Wysłany: 2006-09-28 04:37

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

[quote:7b06b2f6e1="NorwegianWinter"]hehe zboczewncy atakuja :P ale zostawcie mi role zboczenca i bperwersa tego forum juz sie przyzwyczailem do tego :twisted: :twisted: :twisted: 8)[/quote:7b06b2f6e1]

[color=orange:7b06b2f6e1][/color:7b06b2f6e1][b:7b06b2f6e1]wlasnie, prosze role perwersa i zboczenca zostawic dla mojego kochanka ! :evil: :evil: :evil: :evil: [/b:7b06b2f6e1]


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2006-09-28 09:56

Hope (Primogen)
Hope
Posty: 419
Zielona Góra

Sepulturka wiesz.. coś w tym est bo mnie od kilku dni też atakuje :twisted:
hm... A może to zawsze?:P

Norwegian, ale z Ciebie wojownik:P zamiast walczyc o swoje to "prosze zostawcie te role dla mnie " hyhyhyhyhy


Czepianie przynosi mi ulgę. Cóż o mnie... gryzę, kopię, jestem wredna. Jestem nałogową amatorką jogurtów biszkoptowych i bananów. Narzeczona narzeczonego :P


Wysłany: 2006-09-28 11:44

wejdz na ufox.com to zobaczysz najbardziej obrzydliwa perwersie na swiecie :P patrzec sie na to nie da hehe



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło