Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

od czegos trzeba zaczac :P. Strona: 6

Wysłany: 2006-10-02 15:48

norwegian- jestes najbardziej beznadziejnym facetem jakiego mialam (watpliwa) przyjemnosc poznac.

idioto! kobieta po gwalcie rowniez moze byc bezplodna :>

ZWIAZEK BEZ SEKSU TEZ MOZE BYC ZWIAZKIEM.

ty tak cwaniakujesz na tym forum.... ciekawe ktora kobieta by takiego faceta jak ty chciala. smiem przypuszczac, ze jedyne stosunki seksualne w jakich miales 'okazje' uczestniczyc byly po duzej ilosci alkoholu, bo kto by cie zechcial na trzezwego :>

a poza tym jesli uprawiales seks w toalecie.... nie chwal sie tym, bo to nie jest powod do dumy.


"Muminek wyobraził sobie, że jest Buką. Zgięty wpół posuwał się wolno przez stosy martwych liści, a potem stanął, rozpościerając wokoło siebie mgłę. Wreszcie westchnął i spojrzał tęsknie w okno. Czuł się najbardziej samotnym stworzeniem na świecie."


Wysłany: 2006-10-02 16:18

Hope (Primogen)
Hope
Posty: 419
Zielona Góra

Polajna co do tego związku.... to zależy od człowieka. Dla mnie związek bez seksu to nie związek. Dlaczego? Seks jest dopełnieniem, zaufaniem i "oddaniem się" drugiej osobie. Związek bez seksu to przyjaźń.

I daleczego myslisz, że seks w toalecie nie jest powodem do dumy?


Czepianie przynosi mi ulgę. Cóż o mnie... gryzę, kopię, jestem wredna. Jestem nałogową amatorką jogurtów biszkoptowych i bananów. Narzeczona narzeczonego :P


Wysłany: 2006-10-02 18:32

Pola zdziwila bys sie co do tego "ktora by mnie chciala" pozatym nigdy nie uprawialem sexu pod wyraznym wplywem alkoholu ktory by spowodowal niezbyt trzezwe myslenie nigdy nie robie tego z jakas poznana w pubie osoba.
Mysl sobie co chcesz Tobie sie nie podobam ale na taka jedna osobe jak Ty przypada innych dziesiec ktore mnie chca wiec wybacz ale to Ty gadasz glupoty.


Sepulturka ma racje nie liczy sie miejsce, jesli czegos sie chce to kazde miejsce jest dobre

Widze ze jestes sama w swoim twierdzeniu Pola wiec wybacz ale nie przejmuje sie wypowiedzia na moj temat pojedynczej osoby...



Wysłany: 2006-10-02 18:57

widze ze mamy podobny tok myslenia :) <calus w czolko>



Wysłany: 2006-10-02 19:09

ah te silniki :) cos w nich jest co przyciaga 8) hehe
Kazdy czlowiek fantazjuje gdzie by cchial to zrobic a ja przenosze je do zycia codziennego 8)



Wysłany: 2006-10-03 15:42

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

[color=orange:021b3e5b08] OStatnie posty zostały skasowane za naruszenie regulaminu. [/color:021b3e5b08]


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2006-10-03 18:31

Hope (Primogen)
Hope
Posty: 419
Zielona Góra

Sepulturka zgadzam się w 200% :)))
A co do garażu.... hm.. ciekawy pomysł :D


Czepianie przynosi mi ulgę. Cóż o mnie... gryzę, kopię, jestem wredna. Jestem nałogową amatorką jogurtów biszkoptowych i bananów. Narzeczona narzeczonego :P


Wysłany: 2006-10-04 00:41

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Cowboy, strachasz się ?
Poza tym to nie ja jetsem moderatorem tego forum :P choc czasem muszę "przedsięwziąć odpowiednie kroki" :P


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło