Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

od czegos trzeba zaczac :P. Strona: 4

Wysłany: 2006-09-28 12:34

:lol: [color=violet:cf81851f23]oglądałyśmy z moją bejbe kiedyś stronkę z gumowymi lalkami i normalnie mało nie padłyśmy jak wylookałyśmy dmuchanego, zielonego ufoka, a następnie krowę która robi "muuuu" jak ją sie posówa. masakra [/color:cf81851f23]


jestem na www.myspace.com/xxmad_crowxx i na fotce pod nikiem missyxxlouve więc poszukajcie jak chcecie coś wiedzieć o mnie


Wysłany: 2006-09-28 13:53

Hope (Primogen)
Hope
Posty: 419
Zielona Góra

najohydniejsza? wrr... wole o tym nie mysleć :D nie akceptuje perwrsji :P
To w ogóle chore... są perwersje dotyczące kału, moczu.... i te chyba są najohydniejsze.... nie no dobra.. seks ze zwierzetami temu dorownuje.... no i z trupami... ostatnio czytalam o dwóch 22-latkach z USA. Sa źli i mroczni i tak podobala im sie kolezanka, ze nawet po wypadku samochodowym jak zostala pochowana to miesiac pozniej wykopali jej zwloki... i wiecie...


Czepianie przynosi mi ulgę. Cóż o mnie... gryzę, kopię, jestem wredna. Jestem nałogową amatorką jogurtów biszkoptowych i bananów. Narzeczona narzeczonego :P


Wysłany: 2006-09-28 14:08

[color=violet:34aced2505]miłość do grobowej deski a nawet więcej. 8)
mnie sie osobiście btw nekrofilli podobała scena w "ted bundy" gdzie główny bohater spał z 2 trupami w spiworku i był baaardzo happy :D
nekrofilia ma wadę że po śmierci ciało zaczyna sie deformować przez rozkład...
no ale taki swierzy, nienaruszony trupek ^____^[/color:34aced2505]


jestem na www.myspace.com/xxmad_crowxx i na fotce pod nikiem missyxxlouve więc poszukajcie jak chcecie coś wiedzieć o mnie


Wysłany: 2006-09-28 15:01

Hope (Primogen)
Hope
Posty: 419
Zielona Góra

Widze, że jesteś fanka nekrofilii, wiec w ramach uswiadamiania to cialo sie nie tylko rozklada, ale narzady plciowe pokrywa pewna odmiana grzyba na ktorego nie ma lekarstw w aptekach :]


Czepianie przynosi mi ulgę. Cóż o mnie... gryzę, kopię, jestem wredna. Jestem nałogową amatorką jogurtów biszkoptowych i bananów. Narzeczona narzeczonego :P


Wysłany: 2006-09-28 15:43

Może tak nie zabardzo do tematu tutaj sie rozkrecającego ale... taki cytat przytocze:

"...Poręczniki taoistyczne próują dowieźć, że stosunek milosny jest niezrownanym sposobem podtrzymywania męskiej energii życiowej, przedlużeniamłodości, konserwowania zdrowia oraz okielznania starości i śmierci lub okpienia ich przez osiągnięcie transmogryfikacji: przejście w stan nieśmiertelności < :wink: >. Co do kobieet natomiast, to uważane sa one za kielichy trzech regenerujących się ekstraktow (in) podczas gdy mężczyzna wytwarza zaledwie jeden i to nieodwracalny ekstrakt (jang), ktorego wyczerpanie się prowadzi do oslabienia i śmierci. Oto dlaczego mężczyzna oszczędza swój cenny płyn, trwoniąc go tylko w celu poczęcia dzieci dla wypełnienia obowiązku społecznego, a także - w sporych odstępach czasowych - dla odprężenia się. Skupia sie on przede wszystkim na produkowaniu najcenniejszego ekstraktu - mieszanki jang i in - ponieważ jest to jedyny pewny sposób utrzymania witalności. W tym celu musi dążyc do jak najczęstszych stosunkow miłosnych z możliwie jak największą liczbą kobiet; jesli jest to osiągalne, powinien zbliżać sie do jednej kobiety (a jeszcze lepiej do kilku) nawet i dziesięć razy w ciągu nocy, wchlaniać ich 3 ekstrakty - in, lecz być niezmiernie powściągliwym w wydzielaniu wlasnego ekstraktu - jang.
Trzy ekstrakty in to : bezbarwny(wg niektorych szarawy), płyn zawarty w ślinie, niewidzialny wapor wysysany z sutekoraz sekrecja z Jaspisowej Bramy.
Mądry mężczyzna bierzez to wszystko od kobiet i łączy z wlasnym witalnym plynem, ktory powstrzymuje w momencie wezbrania powodując jego powrót do organizmu, do nerek i mózgu. Doświadczony mężczyzna dobrze wie jak należy pobrać i spożytkować ekstrakty nieświadoomej tego kobiety i chociaż zmniejsza jej zapasy nie ma to większego znaczenia, gdyż kobieta aż do 40-50 lat nieustannie je odnawia...."

tak więc Panowie do dziela... posiądzcie tajemna wiedzę taoistyczną do powstrzymywania waszego witalnego plynu Powodzenia :wink: :wink: :wink:



Wysłany: 2006-09-28 16:28

[quote:1cb55d2ba5]Widze, że jesteś fanka nekrofilii, wiec w ramach uswiadamiania to cialo sie nie tylko rozklada, ale narzady plciowe pokrywa pewna odmiana grzyba na ktorego nie ma lekarstw w aptekach :][/quote:1cb55d2ba5]

[color=violet:1cb55d2ba5]ależ naturalnie. najbardziej lubie 10 letnie dzieci tak mniej więcej po tygodniu leżakowania w kostnicy. a grzyby? cóż nie ma przyjemności bez ryzyka.
już mnie tak nie uświadamiaj bo zaczynasz być śmieszna...
to tylko dupne forum a widze że ty nie łapiesz ani humoru ani cynizmu.
(tylko błagam nie baw sie znowu w encyklopedie wiedzy powszechnej podając mi definicje każdego użytego przeze mnie słowa):/[/color:1cb55d2ba5]


jestem na www.myspace.com/xxmad_crowxx i na fotce pod nikiem missyxxlouve więc poszukajcie jak chcecie coś wiedzieć o mnie


Wysłany: 2006-09-28 16:59

[color=red:be08ec0f63][/color:be08ec0f63]Seks.................hmmmmmmmmmmm.... Temat o którym można dyskutować bez końca....
A zdarzyło się Wam kiedyś taka sytuacjone- Lądujecie z kolesiem w dwuznacznej sytuacji...Dochodzicie już prawie do sedna ...Ale niestety wszystko cholera bierze, bo ty jesteś zbyt pijana(ny)... Może czasem to i lepiej... :roll:



Wysłany: 2006-09-28 18:04

Hope (Primogen)
Hope
Posty: 419
Zielona Góra

[quote:f7e40cc662="Missy_Louve"][color=violet:f7e40cc662]ty nie łapiesz ani humoru ani cynizmu.
[/color:f7e40cc662][/quote:f7e40cc662]

i vice versa :]


Strzalik - Na szczęście nie


Czepianie przynosi mi ulgę. Cóż o mnie... gryzę, kopię, jestem wredna. Jestem nałogową amatorką jogurtów biszkoptowych i bananów. Narzeczona narzeczonego :P


Wysłany: 2006-09-28 21:27

[quote:db886b411b]Ale niestety wszystko cholera bierze, bo ty jesteś zbyt pijana(ny)... Może czasem to i lepiej... [/quote:db886b411b]

[color=violet:db886b411b]hehehe a czy można być AZ TAK pijanym żeby nie mieć werwy na sex??
mnie sie wydaje że alkohol może odblokować pewne bariery i powoduje rozluznienie obojga partnerów. lekkie upojenie jest dobre dla zakompleksionych osób.[/color:db886b411b]


jestem na www.myspace.com/xxmad_crowxx i na fotce pod nikiem missyxxlouve więc poszukajcie jak chcecie coś wiedzieć o mnie


Wysłany: 2006-09-28 21:49

Missy... u mnie jest na odwrót... jak jestem pod wpływem alkoholu to jestem niedostępna... jeżeli chodzi o seks... ale jak jestem trzeźwa... no...
chociaż po pijaku uwielbiam sie droczyć z facetami... bardzo to lubie... i zabawiam się z nimi hohohoho...



Wysłany: 2006-09-28 22:43

se stolarza zamówcie żeby wam solidne meble zmontował... cowboye i cowboyki ... :wink: :wink:



Wysłany: 2006-09-28 22:53

Zadzwoncie do mnie jak bedziecie sie zabawiac to ja przytrzymam meble zeby sie nie przesuwaly 8)



Wysłany: 2006-09-28 22:55

no meble przeciez bede trzymal meble zeby sie nie rozwalily zaplata moze byc yyy patrzenie 8) :twisted: :twisted:



Wysłany: 2006-09-28 22:59

wole nie muczace moga byc Twoje Sepulturko :)



Wysłany: 2006-09-28 23:05

hehe to chociaz dfajcie popatrze ja taki biedny 8)



Wysłany: 2006-09-28 23:08

moge byc waszym menagerem i oceniac jakosc filmikow :twisted:



Wysłany: 2006-09-28 23:10

dajcie mi sie chodciaz dystrybucja zajac <robi ladne oczy>



Wysłany: 2006-09-28 23:13

moge to robic za darmo jesli bede w pokoju podczas krecenia tych filmow :>



Wysłany: 2006-09-28 23:18

mam silnik nawet dwa jeden jest kopa drugi elektryczny rozruch heeh :P
z tym reczny rowniez mam hehe



Wysłany: 2006-09-28 23:19

a mowia ze to ja jestem zboczony



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło