Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Nie samym metalem, gotykiem etc. człowiek żyje. Strona: 2

Wysłany: 2006-09-22 18:52

No własnie....nie mówimy często czego sobie tam słuchamy na boku, bo ktoś uzna to za 'kiczowate'....ważne że się Tobie podoba i słuchanie danego kawałka sprawia ci przyjemność....



Wysłany: 2006-09-22 20:06

lili (Bicz)
lili
Posty: 471
kristiansand

soundtrack do Twin Peaks :D
zresztą wszystkie ścieżki dźwiękowe do filmów Lyncha lubię :wink:


między fiordami a fieldami


Wysłany: 2006-09-22 20:18

[quote:f5a556b0ab="lili"]soundtrack do Twin Peaks :D
zresztą wszystkie ścieżki dźwiękowe do filmów Lyncha lubię :wink:[/quote:f5a556b0ab]

ooooo..........
to też lubie... soundtrack do Twin Peaks jest fajny...



Wysłany: 2006-09-22 20:50

Oprocz metalu i gotyku? Uwielbiam Kitaro: spokojna muzyka instrumentalna z orientalnymi motywami. Oprocz tego Dead Can Dance i solowe plyty Lisy i Brendana, muzyka z "celtyckim rodowodem" np. Enya, Clannad, Loreena McKennit, a takze soundtracki. Tutaj najlepsiejszym, przynajmniej dla mnie, kompozytorem jest Basil Poledouris.


Wredne, złośliwe i uparte bydlę. ;-)


Wysłany: 2006-09-23 07:52

muzyka zależy od nastroju? u mnie nastrój zależy od muzyki :twisted: hmm... a tak 'poza' to słucham psychodelicznego rock'a (the doors, pink floyd)... chwilami zachaczając o grunge, reggae, a czasami nawet poezję śpiewaną :wink:


- poza tym, to zawsze inni umierają.


Wysłany: 2006-09-23 09:18

Basil Poledouris czy to nie ten od Polowania na Czerwony Październik?


:)


Wysłany: 2006-09-23 09:35

basil poledouris tak to ten od polowania na czerwony pazdziernik bardzo podoba mi sie sciezka do tego filmu, rowniez do braveheart'/a jest poprostu genialna



Wysłany: 2006-09-23 15:22

Poledouris to nie tylko ten od Polowania na Czerwony Pazdziernik ale tez od obu Conanow i m.in. od Zolnierzy kosmosu.


Wredne, złośliwe i uparte bydlę. ;-)


Wysłany: 2006-09-23 16:33

U mnie czasem dobór muzyki zależy od nastroju a czasem na odwrót. Jak mam dobry nastrój to np Leningrad, The Darkness albo Gary Moore, jak jestem konkretnie zeźlony to Pantera, Devil Driver, Slayer, Godsmack albo Anal stench. Na dołka Scream SIlence i Tiamat ale 2 pierwsze tu wymienione kapele czasem też bo zdarza się że poprawią mi nastrój :D


"You gotta put your faith in a loud guitar..."


Wysłany: 2006-09-26 13:25

pilar (Bicz)
pilar
Posty: 11
okolica Katowic

To ja może się wybiję... słucham sobie czętso Sam Phillips - leniwe, spokojne, ale jakie charyzmatyczne :wink: :roll: yeah polecam na poranki hehe


Son los locos que inventaron el amor...


Wysłany: 2006-09-26 17:58

Ja jeszcze dozuce Phila Collins'a genialne kawalki i ciekawy glos, rowniez spoko spiewal jeszcze w Genesis



Wysłany: 2006-09-26 18:04

Trip hop :D a szczególnie Pati Yang, cudownie śpiewa, jakby od niechcenia, aż chce się tego słuchadź :)


Szalona, wariatka, marzycielka, romantyczka, ciepła, chodź i pyskata. Jestem wielkim kontrastem ^^


Wysłany: 2006-09-26 18:07

nom Pati Yang jest spoko



Wysłany: 2006-09-30 19:24

Muzyka Vangelis :)


Szalona, wariatka, marzycielka, romantyczka, ciepła, chodź i pyskata. Jestem wielkim kontrastem ^^


Wysłany: 2006-09-30 19:51

Od czasu do czasu lubię sobie Gorillaz zapuścić. Metallica fajnie po tym brzmi :D A kto mi poleci jakichś dobrych jazzowych wykonawców ?


"You gotta put your faith in a loud guitar..."


Wysłany: 2006-09-30 20:25

Ja Ci polecam:
Don Grusin
Nicky Holland
Pete Pelasco
String Connection
Michael Franks
John Scofield
Mark Ledford

tych panów można posłuchadź na Smooth jazz cafe cd 1 :)


Szalona, wariatka, marzycielka, romantyczka, ciepła, chodź i pyskata. Jestem wielkim kontrastem ^^


Wysłany: 2006-09-30 23:16

a mam takie pytanko............ czy lubi ktoś muzykę irlandzką?????



Wysłany: 2006-10-01 21:20

VampirePandora - dzięki musze pokombinowac i się dobrać do ich nagrań :D
Dark Mona - ja w sumie lubię ale nie słucham na codzień bo czekam od dłuższego czasu aż mi kumpela w końcu coś pożyczy. Widziałem jeden koncert Carantouhill (nie wiem czy dobrze piszę) i nawet całkiem fajnie grali :D


"You gotta put your faith in a loud guitar..."


Wysłany: 2006-10-01 22:09

lili (Bicz)
lili
Posty: 471
kristiansand

coś mnie dziś naszło na Bolero Ravela :)

[quote:715539c6c8="DarkMona"]a mam takie pytanko............ czy lubi ktoś muzykę irlandzką?????[/quote:715539c6c8]

po ośmiu godzinach w irlandzkim pubie z irlandzką muzyką ten klimat zupełnie mi obrzydł :?


między fiordami a fieldami


Wysłany: 2006-10-02 16:11

[quote:9b1f72266e="Nightcreature"]VampirePandora - dzięki musze pokombinowac i się dobrać do ich nagrań :D
Dark Mona - ja w sumie lubię ale nie słucham na codzień bo czekam od dłuższego czasu aż mi kumpela w końcu coś pożyczy. Widziałem jeden koncert Carantouhill (nie wiem czy dobrze piszę) i nawet całkiem fajnie grali :D[/quote:9b1f72266e]

Spoko jak będziesz coś jeszcze chciał to Ci mogę polecić


Szalona, wariatka, marzycielka, romantyczka, ciepła, chodź i pyskata. Jestem wielkim kontrastem ^^


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło