Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Hunter Fest 2009. Strona: 4

Artykuł: Hunter Fest 2009

Wysłany: 2009-06-21 11:17

Och wybacz, zanotuję w moim różowym pamiętniku żeby mieć to na uwadze... :roll:


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2009-06-23 19:08

[b:328898aa34] Dobre wieści !

Z wielką radością potwierdzamy występ zespołu Motorhead w ostatnim dniu festiwalu tj. 25 lipca!!!
Więcej szczegółów podamy jutro po powrocie z Londynu.
Zapraszamy do kupowania karnetów festiwalowych, na zakup których promocja została przedłużona do 30 czerwca.[/b:328898aa34]


Trallala :D



Wysłany: 2009-07-01 11:39

http://hunter.nazwa.pl/hunterfest/images/stories/lineup/line_up_www_1_07.pdf

nawet jakby z tego był jeden dzień to i tak byłby to jeden z najsłabszych festiwali składowo ever


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2009-07-07 16:01

23 lipca wystąpi ARCH ENEMY. :D :D

btw. kod posiadam, na zniżkę 50zł na karnet 3-dniowy, na zakup biletu w RockMetalShop'ie. Jak ktoś chętny to zapraszam na priv. Pierwszeństwo mają znajomi, potem znajomi znajomych etc. :P
Oddam za friko, ewent. za browara jakiegoś dobrego, bo co mi szkodzi 8)

Pozdrawiam, Ev :wink:


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2009-07-11 10:32

Mamy jeszcze Tiamat i Epicę.

Jak dla mnie to skład jest genialny, warto było poczekać i pomartwić się. Dla Poznanianki, tydzień na mazurach za stówę, to już jest coś, a co dopiero koncerty, festiwal i fajne ludziki.

:twisted:



Wysłany: 2009-07-11 16:37

Diesel (Anciliae)
Diesel
Posty: 445
Generalna Żubernia

Dla mnie skład średni, ale i tak dobra cena na oderwanie się na weekend od pracy i domu :)
Tyle było problemów, a z plakatu to właściwie tylko In Flames nie zagra.
Czas szykować namiot i inne pierdoły. Jeszcze ok. półtora tygodnia do wyjazdu :)


Alkoholowi mówię stanowcze: CZEMU NIE


Wysłany: 2009-07-11 17:52

[quote:83cd12f5b0="SzmaragdowaNoc"]Mamy jeszcze Tiamat i Epicę.

Jak dla mnie to skład jest genialny.
:twisted:[/quote:83cd12f5b0]

nie pojmuję zachwytu nad tą imprezą - to najbardziej cienki fest od lat. ale oczywiście życzę udanej zabawy i polecam w przyszłym roku wybrać się na jakiś feścik do niemiec lub czech


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2009-07-12 07:48

Wszyscy piszacy posty w tym temacie wiedzą, że nie pojmujesz i uważam, ze kazda twoja wypowiedz jest tu zbędna. Nie podoba ci się, nie jedziesz, napisałaś to raz, drugi, trzeci, ile można? Pisz tam, gdzie masz coś do powiedzenia.

Może niektórzy nie chcą sie wybierać na fescik do Niemiec albo Czech? Przez takie miągwy jak ty ludzie wątpią w tą imprezę. Jak ktos był kilka razy i mu się podobało, to z całą pewnością pojedzie kojelny raz. A jak ktoś nie był, zastanawiał się i czytał posty osób mających takie zdanie jak twoje, to będzie się zastanawiał. I po jaką cholerke? Masz jakiś cel w tym, żeby innym obrzydzić to miejsce?



Wysłany: 2009-07-12 07:53

Nom, Kuszu, daj już sobie z tym spokój ...


.


Wysłany: 2009-07-12 11:14

[quote:b3e9c04f44="SzmaragdowaNoc"]Przez takie miągwy jak ty ludzie wątpią w tą imprezę.[/quote:b3e9c04f44]

wypraszam sobie takie insynuacje - nie mam nic wspólnego z tym, że organizator jest niepoważny i robi z siebie idiotę narażając fest na niewypał. nie prowadzę żadnej krucjaty przeciwko tej imprezie, której sens w samym sobie znaczenia tego słowa - głupim nie jest - ale ma idiotę organizatora, który na 2 tygodnie przed imprezą uzupełnia skład o gwiazdy? chodzi mi o pewne fundamentalne zasady funkcjonujące od lat w przypadku innych imprez - wstepny skład znany jest często pół roku przed imprezą, termin czasem z rocznym wyprzedzeniem - nie tylko to pozwala na wcześniejsze podjęcie decyzji o wybraniu się na takową imprezę, ale także - a może przede wszystkim umożliwia innym organizatorom nie walnąć boba w postaci pokrywającej się daty czy nawet gwiazd. bo poza motorhead i machine head zdaje mi się - nie ma na tym feście żadnego artysty, który w przeciągu minionego roku nie występowałby w Polsce - co moim skromnym zdaniem mija się z celem.

ja napisałam, że życzę wszystkim, którzy się tam wybierają udanej zabawy, po prostu moim zdaniem ten fest ma tysiąc niedoróbek i to nie tak, że ja nie daje szansy tej imprezie - byłam tam dwukrotnie i nie żałuję absolutnie- bo ze znajomymi bawiliśmy się przednio - głównie we własnym gronie - co nie zmienia faktu, że muzycznie ta impreza jest po prostu cienka jak sik pająka. ot co.

to byłam ja, Miągwa.


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2009-07-12 12:02

Kusza i tak wie lepiej,bo jest "najmądrzejsza" na tym forum, więc polecam olać i nie czytać jej "mądrych" wypowiedzi.

Ev


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2009-07-16 13:28

Pojechałbym ale niestety wesele mam w tym czasie. Na osłodę pozostają jeszcze wspomnienia z genialnego jak dla mnie Knock - Out festu w Krakowie ech działo się działo :twisted:


"Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone..." "Lubię oczęta twe, kochanie, Ich blasków zmienność tajemniczą, Gdy je podnosisz niespodzianie I niby modrą błyskawicą Ogarniasz ziemię aż po kraniec....."


ale dlaczego dubluje sie z Castle!!!! Wysłany: 2009-07-17 13:47

no i osiolkowi w żłoby dano... nie pojade na CASTLA!!!!!!!! cos musialam wybrac... niefortunnie sie zlozylo - ale u mnie Tiamat zadecydowal...


i co z tego że mam kaca ? gary umyłam


Wysłany: 2009-07-17 13:59

[quote:ba7cfb775e="zet"]Kusza i tak wie lepiej,bo jest najmądrzejsza na tym forum.
Ev[/quote:ba7cfb775e]

ot i mądrze gadasz

kolejny bobal-profesjonalistów hunterfestu:
[quote:ba7cfb775e="hunterfest"] Zapraszamy Was także na tegoroczny XV Przystanek Woodstock 2009 którego atmosfera sprawia, że był i jest dla nas wciąż niedoścignionym wzorem!!!
Odbędzie się on od 31 lipca do 2 sierpnia w Kostrzyniu nad Odrą. Na dwóch scenach: dużej i folkowej mnóstwo znakomitych zespołów z Jelonkiem, Clawfinger, Guano Apes i [size=24:ba7cfb775e]Volbit[/size:ba7cfb775e] na czele!!![/quote:ba7cfb775e]

:) http://www.hunter.nazwa.pl/hunterfest/


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2009-07-17 14:34

[color=violet:7ea1b00d58]No ten VOLBIT to jest coś cudnego:D Hahahahahahahahahah Kutwa:D[/color:7ea1b00d58]


Bad Girls Have More Fun ]:->


Wysłany: 2009-07-22 13:52

"Epica + some other bands are pulling out of the festival, due to non payment of the deposit. We feel sorry for the Polish fans who were looking forward to the show and hope to get another opportunity to come over to Poland as soon as possible!"
http://www.epica.nl/

nie żebym była złośliwa... a na forum imprezy napisane jest, że festiwalu ma w ogóle nie być, że wywiezione zostały TOI-TOIe - jeśli tak - to pobili tym samym organizatora Unholy Festu.

http://cgm.pl/aktualnosci.php?news_ID=2087 ciąg dalszy


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2009-07-22 17:22

Diesel (Anciliae)
Diesel
Posty: 445
Generalna Żubernia

Jakby co to biorę kąpielówki i wędkę :P
Nic mi już nie zepsuje weekendu. Nawet pogoda :twisted:


Alkoholowi mówię stanowcze: CZEMU NIE


Wysłany: 2009-07-22 17:33

no podobno jednak scena będzie a Epica wystąpi jeśli im przebukują bilety na piątek... ale co za cyrk to po prostu litości


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2009-07-22 19:39

Arch Enemy and many other bands on the 'Hunter Fest' (Poland) bill have pulled out due to the promoter not paying the bands their deposit.

Michael Amott comments: 'This is a real shame as this was to be Arch Enemy's first ever concert in Poland. Unfortunately for the fans, this so called 'festival' is a scam. We will be looking into how we can play Poland with a serious promoter in the future'

LITOŚCI - współczuje tym co pojechali, żeby ich zobaczyć!


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2009-07-23 09:48

Tiamat też odpadł...


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło