Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Hunter Fest 2009. Strona: 2

Artykuł: Hunter Fest 2009

Wysłany: 2009-03-31 19:36

[quote:7e40231c76="sums"]Motorhead, Machine Head, Dimmu Borgir... taaa... a Opeth i CoB też mieli zagrać :P Chyba jeszcze poczkekam na oficjalny line-up chociaż kręci mnie by już kupić karnet [/quote:7e40231c76]
Ta,tylko,że Opeth utknął na lotnisku (sprawy z zamachami etc.), a COB wzięli kasę i nie przyjechali,ale z tego co wiem to się do dzisiaj sądzą :P Jakoś inne zespoły, w tym Fear Factory, Kreator czy Sepultura grały i nie było problemów :P Tak,że tamta sprawa jest niewyjaśniona i nie powinna być rozpatrywana akurat w tym wypadku 8)
Ev
btw.Horseman to będziemy imprezować :twisted:


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2009-03-31 19:49

[quote:ce69905ff4="zet"][quote:ce69905ff4="sums"]Motorhead, Machine Head, Dimmu Borgir... taaa... a Opeth i CoB też mieli zagrać :P Chyba jeszcze poczkekam na oficjalny line-up chociaż kręci mnie by już kupić karnet [/quote:ce69905ff4]
Ta,tylko,że Opeth utknął na lotnisku (sprawy z zamachami etc.), a COB wzięli kasę i nie przyjechali,ale z tego co wiem to się do dzisiaj sądzą :P Jakoś inne zespoły, w tym Fear Factory, Kreator czy Sepultura grały i nie było problemów :P Tak,że tamta sprawa jest niewyjaśniona i nie powinna być rozpatrywana akurat w tym wypadku 8)
Ev
btw.Horseman to będziemy imprezować :twisted:[/quote:ce69905ff4]

z Opethem było nieco inaczej - odsyłam do archiwum strony zespołu. pomijam fakt, że organizator informację o ich nieobecności na feście podał o 4ej nad ranem w dniu w którym mięli wystąpić - więc prośba - te teksty o zakitowaniu sprzętu na lotnisku są śmieszne. o kasę poszło, której zespół nie dostał na czas. ot co.


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2009-03-31 22:13

A możliwe,potem już nie interesowałam się zbytnio Opeth'em,bo akurat oni mi wisieli :wink: A,że to tak dawno temu było,to również możliwe,że słyszałam iż poszło o kasę,ale tego nie odnotowałam :wink: Tak mam,jak coś mnie niezbyt interesuje :P Tak,że nie będę się upierać przy "mojej" wersji,bo zdaje się,że powstała ona na bazie plotek na owym,pamiętnym HF :P
Ev


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2009-04-01 11:00

Tarja Turunen będzie :twisted: :twisted:


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2009-04-01 11:32

[quote:85dca44c0b="zet"]Tarja Turunen będzie :twisted: :twisted:[/quote:85dca44c0b]
dramat.


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2009-04-01 14:32

wolałabym, by pierwszym info był jednak motorhead...no ale cóż, mam nadzieję, że nagle z ich stronki nie zniknie lotnisko w szczytnie


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2009-04-01 16:04

snarks (Bicz)
snarks
Posty: 6
Ostrołęka

I Carlos Santana będzie


Hope for the best Prepare for the worst


Wysłany: 2009-04-02 11:24

"Informacja, że Carlos Santana oraz rosyjski zespół Aria bedą gwiazdąmi Hunter Fest była primaaprilisowym żartem z naszej strony. Mamy nadzieję, że udało nam sie Was nabrac :)

Wszystkie pozostałe informacje były w 100% zgodne z prawdą :) "


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2009-06-04 07:35

Diesel (Anciliae)
Diesel
Posty: 445
Generalna Żubernia

No to mamy 3 kolejne kapele: Motorhead, In Flames i Arch Enemy. Osobiście średnio znam ich pełną twórczość, ale zapowiada się miło.


Alkoholowi mówię stanowcze: CZEMU NIE


Wysłany: 2009-06-04 08:18

ten festiwal to jedna wielka porażka ot co


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2009-06-04 10:42

Diesel (Anciliae)
Diesel
Posty: 445
Generalna Żubernia

Czemu porażka? Jest już kilka gwiazd światowego formatu.


Alkoholowi mówię stanowcze: CZEMU NIE


Wysłany: 2009-06-04 13:05

Wyjątkowo ( :wink: ) muszę się zgodzić z Kuszą. Mam dosyć tego ciągłego czekania, obiecanek etc. Nie mówiąc o tym, że Diesel, to są wyniki ankiety, więc wcale nie powiedziane,że te kapele się pojawią. Co mnie znowu irytuje bo In Flames i Arch Enemy z chęcią bym zobaczyła.
Poza tym mam wielka chęć żeby sprzedać karnet i mieć w tylnej części ciała, tam gdzie plecy się kończą, ten cały festiwal i organizatorów.
Albo się robi imprezę, albo się nie robi, a nie żebym z każdą kolejną "cudowną" informacją czuła się jakby ktoś ze mnie robił wielkiego osła... :roll:
Moja irytacja osiąga punkt krytyczny i oficjalnie cofam wszelkie moje zachwyty nad tegorocznym festiwalem. Liczę tylko na to,że może jeszcze mi się odmieni i będę czym się podniecać w związku z HF 2009...
btw. gdzie Dimmu? Gdzie "gwiazdy Światowego formatu"?!
Rzygać mi się chce nad tą całą sytuacją...

Ev


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2009-06-04 15:30

A ja czekam.

Różowo nie jest, organizator leci sobie w kulki, ludzie się irytują, Hunter dostaje po gaciach, nie ma żadnych konkretów. Atmosfera wokół jest nerwowa, czytając wszelkie fora na temat HF można stwierdzić, że ludzie zapominają, iż język polski nie składa się z samych wulgaryzmów. Cała ta śmieszna "polityka firmy" tylko szkodzi.

Jakby nie patrzeć zostały jeszcze dwa miesiące. Wszystko jeszcze przed nami.
Do tej pory kupowałam karnet na ostatnią chwilę praktycznie w dniu wyjazdu. W tym roku patrząc na cene karnetu stwierdziłam, że szykuje się naprawde genialny fetiwal i kupiłam go od razu na samym poczatku.

Nie żałuję, że kupilam ten karnet. Jeszcze nie.



Wysłany: 2009-06-04 17:15

[quote:cc4d439cfb="Diesel"]Czemu porażka? Jest już kilka gwiazd światowego formatu.[/quote:cc4d439cfb]

to znaczy jakie?


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2009-06-04 20:10

Diesel (Anciliae)
Diesel
Posty: 445
Generalna Żubernia

Chociażby Motorhead i Machide Head. Nie są to moje jakieś ulubione kapele, ale chętnie pojadę na festiwal bez większych oczekiwań, jako miłe spędzenie kilku dni poza domem.


Alkoholowi mówię stanowcze: CZEMU NIE


Wysłany: 2009-06-09 05:55

Doniesienia z Polski 8)


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2009-06-09 10:16

[quote:a890fdbbd3="zet"]Doniesienia z Polski 8)[/quote:a890fdbbd3]

zet ten poster u mnie wisi w mieście od 2 miesięcy szkoda tylko że przez ten czas odstawili cały ten cyrk z sondą itd.

Wśród wykonawców Diesel potwierdzony na stronie imprezy jest tylko Machine Head i faktycznie data 23 lipca widnieje w ich rozpisce, http://www.machinehead1.com/tours.html natomiast na stronie HunterFestu "póki co" mamy "dwie gwiazdy" http://www.hunter.nazwa.pl/hunterfest/index.php?option=com_content&task=blogsection&id=11&Itemid=15

proponuje też zajrzeć na oficjalne strony zespołów rzekomo grajacych na HunterFeście: Motórhead: http://www.imotorhead.com/tour.cfm raczej data z HunterFestem znikneła

również na stronie Tarji, która rzekomo ma wystąpić daty nie ma: http://www.tarjaturunen.com/pop_concerts.php?Id=en

Poza tym PROŚBA nie dziwi Was fakt, że w tej psedosondzie wygrały zespołu, które 2 miesiące temu były ogłosozne jako gwiazdy? no przecież to jest śmiech na sali

Ten festiwal to jedna wielka lipa - żeby na półtora miesiąca przed imprezą były ogłoszone 12 zespołów na 3 dni imprezy? pomijam już fakt co to za nazwy ja naprawdę gratuluję wytrwałości tym co wciąż wierzą w tą imprezę.

Tym co nie wierzą polecam wybrać się na Brutal Assault, w tym roku co prawda w stosunku do ubiegłego skład nie jest aż tak miażdzący - ale mamy tu doczyniena z imprezą która funkcjonuje sprawnie od 14 lat.


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2009-06-11 11:55

A ja sądzę ze opłaca się jechać (no chyba ze ktoś kupi bilet za 250zł:P). Jakby odciąć się od całej organizacji tej imprezy(która woła o pomstę do nieba) mamy na prawdę całkiem fajny fest, jak na nasz kraj.
Wystarczy spojrzeć na to co było poprzednio.

Skoro były takie kapele jak Sepultura, Moonspell, Kreator, Testament, Samael i wiele gwiazd z polski, to te ktore zapowiadają na ten rok w dużej większości przyjadą...
Chociaż na wtopy w stylu Childrenów, trzeba liczyć...ale takie rzeczy zdazająsie na wielu festach:D

(w tym roku to chyba unholy fest w ostravie nic nie przebije:P


Czasami trzeba po prostu byc nikim, by cokolwiek znaczyć...


Wysłany: 2009-06-11 12:54

powinni zmienic nazwe festiwalu na HungerPest :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


.


Wysłany: 2009-06-11 13:38

Diesel (Anciliae)
Diesel
Posty: 445
Generalna Żubernia

[quote:e11c57e849="cross-bow"]Wśród wykonawców Diesel potwierdzony na stronie imprezy jest tylko Machine Head i faktycznie data 23 lipca widnieje w ich rozpisce, http://www.machinehead1.com/tours.html natomiast na stronie HunterFestu "póki co" mamy "dwie gwiazdy" http://www.hunter.nazwa.pl/hunterfest/index.php?option=com_content&task=blogsection&id=11&Itemid=15

proponuje też zajrzeć na oficjalne strony zespołów rzekomo grajacych na HunterFeście: Motórhead: http://www.imotorhead.com/tour.cfm raczej data z HunterFestem znikneła

również na stronie Tarji, która rzekomo ma wystąpić daty nie ma: http://www.tarjaturunen.com/pop_concerts.php?Id=en

Poza tym PROŚBA nie dziwi Was fakt, że w tej psedosondzie wygrały zespołu, które 2 miesiące temu były ogłosozne jako gwiazdy? no przecież to jest śmiech na sali

Ten festiwal to jedna wielka lipa - żeby na półtora miesiąca przed imprezą były ogłoszone 12 zespołów na 3 dni imprezy? pomijam już fakt co to za nazwy ja naprawdę gratuluję wytrwałości tym co wciąż wierzą w tą imprezę.

Tym co nie wierzą polecam wybrać się na Brutal Assault, w tym roku co prawda w stosunku do ubiegłego skład nie jest aż tak miażdzący - ale mamy tu doczyniena z imprezą która funkcjonuje sprawnie od 14 lat.[/quote:e11c57e849]
No dobra, może trochę szopki z tym robią, ale tak czy owak nie spodziewam się tam gwiazd disco polo i nadal mam nadzieję na spędzenie kilku ciekawych dni poza domem wśród znajomych i też nowo poznanych ludzi. Obecnie mam nadzieję, że pogoda dopisze bardziej niż organizatorzy :wink:


Alkoholowi mówię stanowcze: CZEMU NIE


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło