Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Hunter Fest 2009. Strona: 3

Artykuł: Hunter Fest 2009

Wysłany: 2009-06-12 07:57

no to żeby już całkowicie uciąć spekulacje odnośnie Morórhead oto kilka treści od oficjeli, za MASTERFULEM:

[quote:1f602f8b15]1.
by Block69 on 12-06-2009, 00:27

A jednak ja miałem racje haha.

"will NOT be appearing at Hunter Fest in Poland this year!
MOTORHEAD will NOT be appearing at Hunter Fest in Poland this year, under any circumstances and that the promoter is illegaly advertising the band.

Rock On!!!"
http://blogs.myspace.com/index.cfm?fuseaction=blog.view&friendId=7969484&blogId=494284027

2.
by krystian on 12-06-2009, 06:20

Oto co otrzymałem w odpowiedzi z The Agency Group, które bukuje Motorhead na Europę. Myśle, ze mozna spokojnie zwracac bilety

Dear Krystian,

Thank you for your e-mail regarding MOTORHEAD.

MOTORHEAD will not be appearing in Poland this Summer.

Best wishes,
NEIL WARNOCK

Samantha Henfrey
The Agency Group Ltd.
361 - 373 City Road
Islington
London, EC1V 1PQ

Tel: 44-20-7278-3331
Fax: 44-20-7837-4672
www.theagencygroup.com [/quote:1f602f8b15]

czy ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości co do LIPNOŚCI tego festu?


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2009-06-12 09:39

motorhead to na szczescie nie moje klimaty:P

pogadamy o lipach trzydziestego lipca


http://www.pollstar.com/resultsArtist.aspx?ID=31142&SortBy=Date

tu na przykład pisze ze będzie:P


Czasami trzeba po prostu byc nikim, by cokolwiek znaczyć...


Wysłany: 2009-06-12 10:48

no zobaczymy


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2009-06-12 13:39

"They definately will not be there. The promoter hasn't paid the bands appearance fee and when we heard about the billboards we acted. Please tell anyone who thinks they will see Motorhead that they WILL NOT be there Best Neil Warnock"

"Na razie to Arek powiedział ,że nic nie wie.On ma kontrakt,a w tej sprawie będzie pisał do nich z zapytaniem co to ma znaczyć."
(Arek-koleś od organizacji)

Do dupy z taką organizację...

Pozdrawiam,Ev


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2009-06-12 15:40

plakaty wisiały... z gwiazdami, których nie będzie ;P ale i tak co z tego, coś zagra, na pewno nie tylko Machine Head. a trzy dni imprezy będą i tak, za 100 zł nie ma co się martwic


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2009-06-13 05:44

[quote:2cbb598ce0="Arek Michalski A&M Agency - organizator Hunter Fest"]Niestety powstało zamieszanie w związku z występem i udziałem niektórych zespołów na tegorocznej edycji Hunter Fest 2009.Chodzi oczywiście o udział niepotwierdzonych jak dotąd na naszej stronie zespołów.

Chcę prosić żeby wszyscy którzy tak nas/mnie nie lubią i chcą naszego/mojego potknięcia aby poczekali z obelgami do przyszłego tygodnia.

Teraz niestety mamy długi weekend i nie jesteśmy w stanie wyjaśnić zaistniałej sytuacji.

W przyszłym tygodniu zostanie zamieszczone stosowne oświadczenie.

Chciałbym jednak nadmienić, że zespół HUNTER a w szczególności jego członkowie nie są odpowiedzialni za formalną organizacje festiwalu. HUNTER jest jednym z występujących zespołów i jednocześnie pełni funkcje gospodarza z racji miejsca w którym owy festiwal się odbywa i pochodzenia samego zespołu. [/quote:2cbb598ce0]


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2009-06-13 10:56

poczekamy do poniedziałku


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2009-06-14 08:07

[quote:0fccd240ab="frija"]plakaty wisiały... z gwiazdami, których nie będzie ;P ale i tak co z tego, coś zagra, na pewno nie tylko Machine Head. a trzy dni imprezy będą i tak, za 100 zł nie ma co się martwic [/quote:0fccd240ab]

dokładnie:D

no i ta atmosfera na polu namiotowym:P


Czasami trzeba po prostu byc nikim, by cokolwiek znaczyć...


Wysłany: 2009-06-16 04:20

Ponieważ mam teraz inne sprawy na głowie,nie będę się denerwować i pozostawię bez komentarza fakt, że Motorhead NIE ZAGRA na Hunter Feście...

Ev


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2009-06-16 15:53

No to kilka wieści z obozów zespołów, które rzekomo miały się pojawić:

http://imotorhead.com/news.cfm więc mówiłam - i potwierdzone na stronie. Motorhead nie zagra!

Rzekoma plotka o koncercie In Flames:
http://inflames.com/main.html chyba alles jasne, że zespół nie zagra.

A oto co menedżment Tarji napisał o jej udziale w Szczytnie:

"Thanks for your email. I was about to write you on Monday, so very good timing.
We have signed an agreement with A&M Agency represented by Arkadiusz Michalski to bring Tarja to HunterFest next July 25th.
Unfortunately, none of the payments agreed in the contract were received. Even worse, we did receive several times excuses and promised of new deadlines that were also never honoured.
This is the reason why the date was never announced in Tarja's web page.

So last Friday we were forced to change our plans in the routing of Tarja's Summer Storm 2009 and exclude Poland.
We tried our best to go as we were all very much looking forward to visit Poland again, but we cannot trust the promoter any longer.

So, unless in the next couple of days a miracle will happen, we won't visit Poland as it was originally intended.

If this situation changes, you'll be the first the know.

Best regards, Marcelo Cabuli"

ja naprawdę radzę oddać te karnety póki jest jeszcze czas

a jeszcze taki żarcik internautów: http://img44.imageshack.us/img44/525/huntefestwiki.jpg


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2009-06-17 04:37

Jak chciałaś być dowcipna to ci nie wyszło... :roll:
Rozumiem informowanie o kolejnych "cudnych" wieściach,ale przy okazji psucie i tak zje....nych humorów osób jadących na HF swoimi kretyńskimi komentarzami mogłabyś sobie darować.

Ev


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2009-06-17 05:21

a ja wam powiem, ze za setke mam bilet na 3-dniowy festiwal. na sam Down w Krakowie wydalem 120 i to ze jakas wyjąca Taria nie popisze się na HF dla mnie jest plusem bo zamiast niej wystąpi ktoś inny (być może) wiec... I don't give a fuck;]


I'm rolling like a stone... never creep.


Wysłany: 2009-06-17 06:35

Diesel (Anciliae)
Diesel
Posty: 445
Generalna Żubernia

[quote:743ca0b3b0="zet"]Rozumiem informowanie o kolejnych "cudnych" wieściach,ale przy okazji psucie i tak zje....nych humorów osób jadących na HF swoimi kretyńskimi komentarzami mogłabyś sobie darować.

Ev[/quote:743ca0b3b0]

A jakie to kretyńskie komentarze? Kilka linków do oficjalnych stron i fajny link do Wikipedii. Organizator leci sobie w kulki (delikatnie mówiąc) no i to chyba nie jest już żadną tajemnicą. A to są tylko kolejne doniesienia. Wyluzuj.

Tak czy owak ja jadę i popieram zdanie Horsemana. To że Tarja nie wystąpi to też raczej dobrze.
BTW, co z transportem? Piszesz się?


Alkoholowi mówię stanowcze: CZEMU NIE


Wysłany: 2009-06-17 08:58

[quote:bfd0768aba="zet"]Jak chciałaś być dowcipna to ci nie wyszło... :roll:
Rozumiem informowanie o kolejnych "cudnych" wieściach,ale przy okazji psucie i tak zje....nych humorów osób jadących na HF swoimi kretyńskimi komentarzami mogłabyś sobie darować.

Ev[/quote:bfd0768aba]

a jakie to kretyńskie komentarze? weź wyluzuj Ev.


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2009-06-18 05:33

A bo mam wrażenie, że jesteś wręcz zachwycona, że komuś coś nie wychodzi, w tym wypadku organizatorom festiwalu. Wręcz tryskasz niezdrową radością na wieść, że jakiś kolejny zespół się zastanawia/nic nie wie/nie przyjedzie. Masz ubaw z czyjegoś nieszczęścia. To Ty powinnaś się czasem zastanowić nad swoimi wypowiedziami.
Ev


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2009-06-19 12:06

Taaaaa, wiem :P Edycja, ale myślę, że są to ważne informacje, więc nie edytowałam poprzedniego posta 8)
[quote:f32113ccf6="Arek Michalski A&M Agency"]Witam wszystkich i na wstępie chciałbym bardzo przeprosić za zaistniałą sytuację. Powstało ogromne zamieszanie w związku z występem zespołów na tegorocznej edycji Hunter Fest. Niestety jestem odpowiedzialny za to zamieszanie i niestety popełniłem ogromny błąd doprowadzając do emisji billboardów, na których zostały umieszczone nazwy zespołów, których nie miałem prawa zamieszczać. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że błąd ten niszczy Festiwal.
Wczoraj byłem w Londynie na spotkaniu z Agencją reprezentującą interesy tych zespołów chcąc naprawić zaistniałą sytuację. Jaki obrót przybiorą sprawy dowiemy się w poniedziałek, gdy pojadę na kolejne spotkanie ratować to co zniszczyłem.

Mam ogromną prośbę abyście do poniedziałku wieczór wstrzymali się z kupnem biletów. W poniedziałek będziemy wiedzieli czy główna gwiazda festiwalu, a mianowicie zespół Motorhead wystąpi. Zapewniam, że jeżeli zespół nie zagra - Festiwal Hunter Fest 2008 będzie ostatnim jaki sie odbył

Z dniem 23 czerwca planowaliśmy zmienić cenę karnetów na 240zł oraz ruszyć ze sprzedażą biletów jednodniowych... W związku z zaistniałą sytuacją i tym, że w poniedziałek okaże sie, czy gramy dalej - termin zmiany ceny karnetów przeniesiemy na 30 czerwca. Dodatkowo, jako w pewnym sensie zadośćuczynienie za stres i nerwy w związku z moim nieprofesjonalnym zachowaniem wszyscy, którzy do dziś zakupili bilety otrzymają koszulkę z nadchodzącej edycji Festiwalu.

Serdecznie Wszystkich pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam[/quote:f32113ccf6]


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2009-06-19 13:04

rotfl - tyle pozostaje do skomentowania - nie inaczej. niestety przez tego typu sytuacje plus do tego nieszczęsny Unholy Fest w Czechach polscy organizatorzy koncertów traktowani są średnio poważnie. Szkoda, bo brakuje u nas jakiegoś porzadnego festiwalu - dlatego trzymam kciuki na KnockOut Festiwal w Kraku.


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2009-06-20 14:45

oj... jak mi prykro... ostatni HF będzie... kuźwa, poważny człowiek, organizator koncertu, a emotikonami myśli, że nagle ludziom się go przykro zrobi. żałosne. w ramach rekompensaty ścierę do podłogi nam da... jeszcze lepiej.


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2009-06-20 17:42

Ja tej, przyznał się do błędu. Przyznał, że jego wina, więc nie ma sensu teraz na niego naskakiwać. A, że ostatni HF to słyszymy od dwóch lat :P
Tak czy siak, moim zdaniem dużo odwagi wymaga takie jawne stwierdzenie "to moja wina", tak że nie powinno się kopać leżącego.

Pozdrawiam, Ev
(och jak lubię podszywać się pod mego narzeczonego :twisted: )


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2009-06-20 18:11

[quote:53b8be29bc="zet"]
(och jak lubię podszywać się pod mego narzeczonego :twisted: )[/quote:53b8be29bc]

ale załóż sobie bloga i tam pisz o swoim narzeczonym, bo wiesz takie twoje komentarze, moga godzic w staropanienstwo niektorych uzytkowniczek, powinnas miec to na uwadze


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło