Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Kącik Oldschoolowego Deathmetalowca. Strona: 18

:) Wysłany: 2009-11-22 22:30

Hehehe :) Mnie sie bardziej podoba :)
A jak mam ochote na lojenie to stary Unleashed, albo Dismember zapuszczam i jestem happy :)


If i can`t be my own i feel better dead.


:) Wysłany: 2009-11-22 22:43

Left Hand Path to czysta poezja :) Jestem szczesliwym posiadaczem 1 wydania :)


If i can`t be my own i feel better dead.


:) Wysłany: 2009-11-22 22:54

Fenomenalnie :P


If i can`t be my own i feel better dead.


Wysłany: 2009-11-23 08:41

Wy sie podniecajcie Szwecją, a u mnie dalej króluje debiutancki album Solstice zatytułowany po prostu Solstice. Swietny death/thrash z elementami core. Mięcho jest, wysoki poziom wykonawczy jest, pizda jest ... szczerze polecam :))płyta może nie zabija, ale jest bardzo dobra :)) w szczególnosci fani Demolition Hammer i Death z czasów "Spiritual"/"Human" powinni to obadac :)


.


:) Wysłany: 2009-11-23 10:08

Bo dobra Szwecja nie jest zua :)


If i can`t be my own i feel better dead.


Re: . Wysłany: 2009-11-23 11:27

[quote:a4526d79f6="cellar_door"]zapodałem sobie wczoraj Nightfall "Athenian Echoes"
może nie jest to stricte death metalowy album ale z całej dyskografi tej kapeli moim skromnym zdaniem zdecydowanie najciekawszy. [/quote:a4526d79f6]

Hej CELLARze,a gdzie MACABRE SUNSETS?O wiele bardziej brudny,o wiele bardziej tajemniczy o wiele bardziej pikny i bardziej surowy,chyba szczytowe osiagniecie tej ekipy w kontekscie DM czy BM grania,bo w takiej stylistyce sie na poczatku poruszali



Wysłany: 2009-11-23 11:34

:arrow: System of an animal ?? czyje to ??
:arrow: Macabre Sunsets nie znaju .. co to ?


.


Re: . Wysłany: 2009-11-23 12:17

[quote:e0d936090f="cellar_door"]zapodałem sobie wczoraj Nightfall "Athenian Echoes"
może nie jest to stricte death metalowy album ale z całej dyskografi tej kapeli moim skromnym zdaniem zdecydowanie najciekawszy. Wogóle ta płyta jest nawet dziś dośc orginalna w przekazie uwarzam.[/quote:e0d936090f]
No w sumie death metalu tutaj niewiele choć zgrzewe browarów temu kto zakwalifikuje ten band pod jakikolwiek gatunek.Athenian Echoes to zacna płyta dość chwytliwa a zarazem połamana (klawisze w
Aye Azure)
[quote:e0d936090f]
Wcześniejsze ich dokonania są miałkie i nudne a późniejsze melodyjne i nudne hehe.[/quote:e0d936090f]
Ja uwielbiam wszystko do Athenian, z późniejszych najbardziej przypada mi do gustu Lyssa.
Ogólnie Grecja to kopalnia zajebistych kapel może nie są one tak liczne jak np. w Skandynawii ale większość z nich ma coś do zaoferowania,z tych nawiązujących do brudnego, dziewiczego death metalu na pewno mozna zaliczyć Dead Congregation.



Wysłany: 2009-11-23 12:19

[quote:363a98447d="Harlequin"]:arrow: System of an animal ?? czyje to ??
:arrow: Macabre Sunsets nie znaju .. co to ?[/quote:363a98447d]

System of.....-PYREXIA-toze nie znaju.
MACABRE....-NIGHTFALL-jak wyzej :wink:



Wysłany: 2009-11-23 13:07

Beheaded niestety nie daje rady i jest paskudnie niuskullowe, obabrane nieświeżym kałem po deeds of flesh.

a co sądzicie o kultowym Ripping Corpse ? Wydali jeden album, który chyba bardziej znany jest z tego, że rutan tam grła niz z poziomu muzycznego, który jest mizerny


.


Wysłany: 2009-11-23 13:19

Ok ,też sobie wypozycze DG w darmowym sklepie internetowym :) obadam


.


Wysłany: 2009-11-23 13:25

[quote:a0449f6b54="cellar_door"]Jeszcze raz dzięki Leprosy za zwrócenie uwagi na tę zajebista kapele :-)[/quote:a0449f6b54]
Drobiazg :) .



Wysłany: 2009-11-23 13:42

Nie wiem czy pisałem, ale moze sie powtórzę:

słyszął ktoś z Was Repugnant - Epitome Of Darkness ? Płytka z 2006 roku, a już niezły rare. Szwedzki death podbarwiany thrashem - jest brud, jest flajsz, jest pizda i power ... w sumie chyba najlepsze tego typu wydawnictwo w ostatnich latach :))


.


Re: . Wysłany: 2009-11-23 14:38

[quote:48b94debab="cellar_door"]
miło odkryć coś starego po latach :-)
dzieki Demonemónowi[/quote:48b94debab]

Hehehe,qłurwa ale zapunktowałes stary,nie zawstydzaj mnie :oops: :wink:
Wracajac do MS,to grecki klimat bijacy z tej płytki powala.

Ja obczaje teraz DEAD CONGREGATION



Wysłany: 2009-11-23 18:20

[quote:cfc225d6da="cellar_door"]po to chyba jest ten kącik aby się wzajemnie adorować, polezmizować i polecać :-D
[/quote:cfc225d6da]

Polemizowac i polecac,tak z tym sie zgodze,ale adorowac?Qłurwa a feeeeeee, hehe :wink:

RIPPING CORPSE? A nie ma krzywdy,lubie archaiczne granie,taka krzyżówka SLAYER i INFERNAL MAJESTY,z tym ze 91 rok to zeczywiscie póżno na taki stuff,ale idzie tego słuchać tym bardzie ze chłopaki cos tam grają.

Tak grzebałem troche w pamieci zeby cos tu wrzucić ciekawego z tamtych lat i przeciez nikt nie wspomniał o DISEMBOWELEMENT który swietnie łaczył kilka ekstremalnych stylów w dziwna i oryginalną bryłe muzyczna,wydali jedna kultowa w swiatku płytke do której wracam czesto,o ile sobie przypomne o tej ekipie hehe



Wysłany: 2009-11-23 18:24

[quote:84bb5584b8="DEMONEMOON"][quote:84bb5584b8="cellar_door"]po to chyba jest ten kącik aby się wzajemnie adorować, polezmizować i polecać :-D
[/quote:84bb5584b8]

Polemizowac i polecac,tak z tym sie zgodze,ale adorowac?Qłurwa a feeeeeee, hehe :wink:

RIPPING CORPSE? A nie ma krzywdy,lubie archaiczne granie,taka krzyżówka SLAYER i INFERNAL MAJESTY,z tym ze 91 rok to zeczywiscie póżno na taki stuff,ale idzie tego słuchać tym bardzie ze chłopaki cos tam grają.

Tak grzebałem troche w pamieci zeby cos tu wrzucić ciekawego z tamtych lat i przeciez nikt nie wspomniał o DISEMBOWELEMENT który swietnie łaczył kilka ekstremalnych stylów w dziwna i oryginalną bryłe muzyczna,wydali jedna kultowa w swiatku płytke do której wracam czesto,o ile sobie przypomne o tej ekipie hehe[/quote:84bb5584b8]

:arrow: Ripping Corpse ==> dla mnie kupa na maxa, brzMieie fatalne, muza tez
:arrow: Infernal Majesty ==> dobra muza, ale brzmienie troche kuleje. Jednak da rade słuchac. taki przyzwoity thrash/death
:arrow: Disembowelment ==> faktycznie nikt nie wspominał, a fajkna kapela grajaca cos z pogranicza doom i death, ale mieli świetny feeling i robili dobry klimat :))


.


Wysłany: 2009-11-23 19:09

Ja się ostatnio zachwycam Atheist... :)


"The fear is not the fate I seek. My destiny will build upon, the mighty turbulence beyond. If I fall I will rise again"


Wysłany: 2009-11-23 20:08

[quote:0f955bd9e5="Freakstranger"]Ja się ostatnio zachwycam Atheist... :)[/quote:0f955bd9e5]

To obadaj jeszcze rodzime Violent Dirge - Craving. Taki polski Atheist, który wydawał materiał tylko na MC niestety

jak nie bedziesz miał jak zdobyc to zgłoś sie do mnie :>


.


Wysłany: 2009-11-23 21:51

Co w tym cmentarnym temacie,przesiakniętym zapachem piekielnej smoły i trupa w rozkładzie robi Atheist :? ?



Wysłany: 2009-11-23 21:57

w temacie jest "olkskull", a nie "smoła" :)) a Atheist to bardziej oldskull niz Dead Congregation, które podobno przypomina deathmetalowego dziadka juz za młodu :))

p.s. jeszcze DC nie słuchałem, wypowiem siew srode :)


.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło