Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

dAVOS - Just Like Mine

Wiedeńskie trio synthpopowe dAVOS, które zaistniało na scenie industrialowej dzięki swoim wcześniejszym produkcjom takim jak "What I Preser" oraz "I Start Mourning", podpisało intratny kontrakt z wytwórnią Synthom Records na współpracę. Pod skrzydłami nowego producenta jeszcze w tym roku mają zamiar opublikować nowy album zatytułowany "Just Like Mine".
Zespół zetknął się z wytwórnią Synthom Records już wcześniej tzn. przy produkcji albumu "Cindy" i nawiązała się między nimi nić porozumienia. W związku właśnie z tak pomyślnie układającą się współpracą dAVOS zdecydowało się podjąć decyzję o długoterminowym kontrakcie z tym labelem. Tak wypowiada się lider dAVOS Michael Ruin o współpracy z Synthom Records: "Dla nas najważniejszym jest to, że istnieje doskonałe porozumienie między nami. To jest pierwszy taki kontrakt dla Synthom Records i cieszymy się ze wspólnej pracy dlatego, że dAVOS jest pierwszą grupą współpracującą z Jan W. - producentem Synthom Record. Mamy nadzieję, że dzięki temu Label’owi powstanie jeszcze więcej materiału".

Album ma być wydany w połowie grudnia nakładem Synthom Records. W ramach promocji "Just Like Mine" grupa planuje zagrać koncert 28 grudnia 2007 w Sali koncertowej Cabaret Fledermaus mieszczącej się w Wiedniu.

Tracklista:

01. I Start Mourning
02. My New Pearl
03. Fruit Of Joy
04. Decline
05. For Heaven's Sake
06. Start Again
07. Richie
08. Brian
09. See Clear
11. Of Someone Who Passed Away

Źródło: oficjalna strona zespołu
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły