Ohlsson
Zadra
Muzyka :

Ziemia Zakazana - Cztery Ściany Absurdu

Ziemia Zakazana, Cztery Ściany Absurdu, rock, hard rock, metal

Ciężkie, mocne brzmienia charakteryzują nową płytę leszczyńskiej grupy Ziemia Zakazana, zatytułowaną "Cztery Ściany Absurdu". Fani ostrego rocka mogą zakasać rękawy. Premierę krążka zaplanowano na 8 lutego 2017 roku. "To płyta stworzona po najtrudniejszym dla zespołu okresie, wielu zmianach i z innym spojrzeniem na twórczość. Płyta jest emocjonalną klamrą, spinającą cały ostatni rok naszej działalności. Poświęciliśmy jej aż dwanaście miesięcy" - mówi Maciej Rosik.

Nagrania odbywały się w studio Custom 34 w Gdańsku. Na płycie znalazło się pięć utworów: dobrze znana słuchaczom ballada "Lepszy"...

"... oraz cztery ciężkie, spójne kawałki" - uzupełnia Maciej. "Materiał został dobrany z pełną świadomością, a benzyna w naszych silnikach to zdecydowanie mieszanka wysokooktanowa. Na tym krążku nie ma zbyt wielu miejsc na oddech - przed słuchaniem radzimy nabrać dużo powietrza."

Premierę "Czterech Ścian Absurdu" zaplanowano na 8 lutego. Płytę będzie można zakupić za pośrednictwem strony: www.ziemiazakazana.com

Poza tym utwory obiegną internet. Pojawią się m.in. na platformie YouTube, Facebooku oraz stronach z muzyką (Deezer, Spotify, iTunes). Dystrybucją krążka zajmie się polska wytwórnia muzyczna Fonografika.

"Nasze główne założenie jest niezmienne - gramy dla was i wierzymy, że "Cztery Ściany Absurdu" zostaną przez was zaakceptowane i zrozumiane" - zwraca się Rosik do słuchaczy. "Plany na 2017 rok to grać, grać, grać... Chcemy jak najwięcej koncertów, chcemy pokazywać się na scenie i chcemy cieszyć się naszą muzyką razem z fanami."

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły