Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Konkursy :

Wygraj książkę Gartha Riska Hallberga - Miasto w ogniu

Garth Risk Hallberg, Miasto w ogniu, Znak, Wydawnictwo Znak, Znak literanova, rock'n'roll, punk

Wraz z wydawnictwem Znak zapraszamy do udziału w konkursie, w którym wygrać można jeden z trzech egzemplarzy książki "Miasto w ogniu", Gartha Riska Hallberga. Na niespełna 1000 stron autor opowiada historię kilkorga mieszkańców Nowego Jorku, których losy nieoczekiwanie łączy napad na młodą dziewczynę dokonany w Central Parku w Sylwestra 1976 roku. Przeplatając różne wątki, Garth Risk Hallberg prezentuje pełen przekrój społeczny: od zbuntowanych punk rockerów gromadzących wokół siebie grupkę nastoletnich wyznawców i handlarzy narkotyków, przez nauczycieli, gliniarzy i sprzedawców fajerwerków, po bogaczy żyjących w luksusowych apartamentach nad miastem. 

Nowy Jork drugiej połowy lat 70. XX wieku to pulsująca w rytm punku metropolia.

"Miasto w ogniu" to porywająca i piekielnie inteligentna powieść o miłości, zdradzie i przebaczeniu. O sztuce, prawdzie i rock and rollu. O tym, czego wymagamy od innych i czego potrzebujemy do życia.

Aby zdobyć egzemplarz książki należy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: Z jakiego kraju pochodzi Garth Risk Hallberg i jak brzmi tytuł jego debiutanckiej powieści?

Na odpowiedzi czekamy do 29 maja 2017 roku. Prosimy nadsyłać je wiadomością prywatną na "konkurs".

http://www.znak.com.pl/

Komentarze
konkurs : Prawidłowa odpowiedź to: Garth Risk Hallberg pochodzi z USA, a jego deb...
phoenix36 : Kiedy wyniki w końcu?
oki : wygrałem? :-)))))
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły