Castle Party 2018
Paradoks
Konkursy :

Wygraj bilet na koncert Madball w Warszawie

Madball, Deez Nuts, Unbeaten, hard core

Wraz z agencją Winiary Bookings zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania są 2 pojedyncze bilety na jedyny koncert Madball w Polsce. Po latach grupa powraca do Warszawy, gdzie 29 sierpnia zagra headline show w klubie Proxima. Do składu dołączył również Deez Nuts oraz Unbeaten. Madball to amerykańska grupa założona w 1988 roku, wykonująca muzykę z pogranicza hardcore'u i metalu. Zespół pochodzi z Nowego Jorku i jest jednym z czołowych reprezentantów tzw. stylu NYHC (New York Hard Core).

Pierwszym wydawnictwem formacji była EP'ka zatytułowana "Ball of Destruction (1989). Niedługo po tym Madball wzbogacił się drugiego gitarzystę - Matta Hendersona. W międzyczasie pojawił się kolejny minialbum - "Droppin' Many Suckers" wydany dzięki Wreckage Records. Rok później Roger Miret opuścił zespół i został zastąpiony przez basistę Hoya Roca - dobrego przyjaciela Freddy'ego Cricicena. Zmianom personalnym towarzyszyła również zmiana wytwórni. Od 1994 roku zespołem zaopiekował się Roadrunner Records, dzięki któremu Madball wydał "Set it Off" (1994) oraz "Demonstrating My Style" (1996). 

Podkreślić należy że zespól regularnie koncertował, dzęki czemu zgromadził rzesze wiernych fanów poza Nowym Jorkiem. W 1995 roku wziął udział w stworzeniu dokumentu na temat nowojorskiej sceny hardcore'owej ("N.Y.H.C."), gdzie oprócz materiałów koncertowych możemy zobaczyć wywiady z Cricienem oraz z Miretem. Tym razem Madball przyjedzie do Polski w nowym składzie, a na koncercie na pewno nie zabraknie nowych numertów.

29.08.2018

Proxima/Warszawa

g. 19:00

Bilety:

85 - biletomat.pl, eventim.pl, ticketmaster.pl (Media Markt, Empik, Saturn)

95 - w dniu koncertu

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na pytanie: Który muzyk jest przyrodnim bratem wokalisty zespołu Madball, Freddy'ego Cricien'a?

Na odpowiedzi czekamy do 19 sierpnia 2018 roku. Prosimy nadsyłać je wiadomością prywatną na "konkurs". ***

***Prosimy nie umieszczać swoich danych osobowych w odpowiedziach konkursowych. Poprosimy o nie tylko laureatów konkursów.

 

Komentarze
konkurs : Prawidłowa odpowiedź to: Freddy Cricien jest przyrodnim bratem Rogera...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły