Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Muzyka :

Trivium, Power Trip, Venom Prison w Progresji

#trivium #powertrip #venomprison #progresja #knockoutproductions

Dziś, w niedzielę pracującą w robocie zjawią się trzy ekipy montażowe. Składać będą zabójcze dźwięki i sprzedawać złaknionemu szaleństwa tłumowi fantastyczne wrażenia. Zapraszamy do warszawskiej Progresji na występ Trivium. Amerykańska grupa w marcu i kwietniu robi objazd po Europie, do wspólnych wojaży zaprosili Power Trip oraz Venom Prison.

Trivium raczej przedstawiać nie trzeba, nie są to wetarani jak Maiden czy Sabbat, ale zdążyli już odcisnąć swój ślad na kartach historii metalu. Sądzę, że fani thrash, heavy metalu obojętnie nie przejdą obok ich występu i zapewnią dużą frekwencję...

...zwłaszcza, że supportuje ich niby mniejsza, ale według mnie jaśniej świecąca gwiazda, jaką jest Power Trip. Amerykanie są od dziesięciu lat na rynku i na koncie mają zaledwie dwie płyty długogrające, jednak energia i soczystość ich materiału może przyćmić niedzielngo headlinera.

Na rozgrzewkę pojawi się jeszcze walijska formacja Venom Prison. Jak wiadomo, odrobina death metalu jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziła. Może to być więc również ciekawa pozycja tego wieczoru. Myślę, że mogą trochę pod sceną namieszać i pokazać jak się solidnie sadzi srogie blasty!

Zapraszamy zatem na spokojny niedzielny wieczór z poezją śpiewaną do stolicy.

Warszawa klub Progresja, ul. Fort Wola 22
Bilety: 90 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

17:30 – The Doors
19:00-19:30 - Venom Prison
19:45-20:30 - Power Trip
21:00-... - Trivium

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły