Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Triple B Takeover Tour w Warszawie

Triple B Takeover Tour, No Pressure, Sunami, Pain Of Truth, Restraining Order, C4, pop punk, hardcore punk, hardcore, beatdown

Triple B Records przejmuje Europę! Zespoły No Pressure, Sunami, Pain Of Truth, Restraining Order oraz C4 w ramach trasy BBB Takeover Tour odwiedzą także Polskę. Ten mocny pakiet już 4 lipca 2023 roku wystąpi w warszawskiej Hydrozagadce. Bilety na koncert już w sprzedaży.

BBB EUROPEAN TAKEOVER TOUR 2023

NO PRESSURE

SUNAMI

PAIN OF TRUTH

RESTRAINING ORDER

C4

04.07.2023

Warszawa, Hydrozagadka

BILETY: https://bit.ly/TRIPLE_B_WWA 

Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Biletomat.pl, Going, Empik Bilety, Ebilet, Eventim, Ticketmaster Polska.

NO PRESSURE (USA) - pop punk, hardcore punk

Muzyka wykonywana przez No Pressure to połączenie pop punkowej chwytliwości z hardcore punkową dynamiką. Zespół zadebiutował w 2020 roku EPką „No Pressure”, a rok później wydał dwa single – „Bed of Nails” oraz „Can’ Forget”. W skład zespołu wchodzą Parker Cannon znany z The Story So Far, Pat Kennedy z Light Years oraz Harry Corrigan z grupy Regulate. Muzyka trio łączy melodyczny punk rock z hardcore’owymi inspiracjami.

SUNAMI (USA) - hardcore, beatdown

Pochodząca z San Jose w Kalifornii formacja Sunami to zespół, który obraca się w klimatach hardcore’a i beatdown’u, na swoim koncie ma 3 wydawnictwa, z czego ostatnim jest wydany split z Gulch. 

PAIN OF TRUTH (USA) - hardcore, beatdown

To jeden z tych zespołów, których nazwa idealnie pasuje do brzmienia i estetyki zespołu. Na czele grupy stoi Michael Smith. Jego styl od krzyku do mówienia nadaje tekstom przejrzystość i charakter Dog Eat Dog. Brzmienie Pain of Truth jest jednocześnie współczesnym przykładem ciężkiego, surowego hardcore'u i hołdem dla brzmienia Roadrunner Records z początku lat 90. 

RESTRAINING ORDER (USA) - hardcore punk 

Amerykański zespół grający hardcore punk z West Springfield w stanie Massachusetts. Pomimo bycia zespołem dopiero od 2017 roku, członkowie Restraining Order spędzili ostatnią dekadę grając w hardcore'owych zespołach z Nowej Anglii, takich jak Violence To Fade, Alert, Palehorse, Depths of Reality, Maniac i Revenge. 

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły