Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Muzyka :

Thulcandra - Fallen Angels Dominion

Po pięciu latach przerwy reaktywował się niemiecki zespół Thulcandra. Formację w 2003 roku założyli Steffen Kummerer (Obscura) i Jürgen Zintz. Ambicją i intencją muzyków było pisanie nagrań w stylu Dissection czy Unanimated oraz żmudne ale sukcesywne wskrzeszanie starej szkoły szwedzkiego black/death metalu. Plany i początkowe etapy ich realizacji skutecznie przerwała jednak samobójcza śmierć Zintza czego następstwem było zawieszenie działalności kapeli. Do powrotu na scenę Thulcandry doszło głównie po namowach braci bliźniaków - Tobiasa i Sebastiana Ludwigów, którzy dołączyli do osamotnionego Steffena Kummerera. Całą trójka jest już po sesji nagraniowej debiutanckiego albumu "Fallen Angels Dominion", który trafi do sprzedaży w tym roku.
Materiał na płytę powstawał w Woodshed Studios w obecności dwójki producentów - V. Santury (gitarzysta Dark Fortress) oraz Steffena Kummerera. Wydawcą krążka będzie Napalm Records. Wydanie płyty zbiegnie się z rozpoczęciem europejskiej trasy koncertowej.

Jednocześnie z powstawaniem nagrań na debiut, postępują również prace nad okładką wydawnictwa. Za grafiki odpowiada Kristian Wåhlin a.k.a. Necrolord. Jego bazgroły możemy oglądać już na frontach płyt At The Gates, Dissection, Edge Of Sanity, Emperor czy Dark Funeral.

Tutaj można zapoznać się z promocyjnym klipem Thulcandra.

MySpace: www.myspace.com/thulcandrametal
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły