Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Video :

The Rasmus na dwóch koncertach w Polsce

The Rasmus, Paradise, rock, alternative rock, indie rock, heavy metal

Mająca na swoim koncie ponad cztery miliony sprzedanych płyt, rockowa formacja z Finlandii The Rasmus, wraca po pięciu latach przerwy do polskich fanów. A to nie koniec niespodzianek od fińskiego zespołu, który prezentuje również nowy singiel, „Paradise”, nagrany i zmiksowany w Sztokholmie, a wyprodukowany przez szwedzkie The Family. Grupa wystąpi 12 listopada w Klubie Stodoła w Warszawie oraz 14 listopada w Klubie Kwadrat w Krakowie.

Jedna z topowych fińskich kapel eksportowych, zespół The Rasmus, może pochwalić się znakomitą karierą, choć ich sukces międzynarodowy przypieczętowany został dopiero dzięki piątemu albumowi, gdy singel „In The Shadows” stał się hitem na całym świecie. W roku 2012 roku, po wydaniu kolejnych trzech płyt i wielu trasach dookoła świata, członkowie grupy: Lauri Ylönen, Pauli Rantasalmi, Eero Heinonen i Aki Hakala postanowili zrobić sobie przerwę od The Rasmus i zająć życiem prywatnym. W tym czasie wokalista zespołu przeprowadził się do Los Angeles, a ta zmiana klimatu zdecydowanie odbiła się na nowej twórczości grupy.

O nowym singlu The Rasmus „Paradise”, Lauri mówi: „Raj jest rzeczą względną. To, co dla jednego człowieka może być piekłem, dla innego może być właśnie rajem.”

Jednocześnie The Rasmus zapowiadają europejską trasę koncertową. Bilety w cenach 99 zl (parter) i 129 zł (balkon, dostępny jedynie w klubie Stodoła) trafią do sprzedaży w poniedziałek o godzinie 10:00 i dostępne będą na www.LiveNation.pl.

12 listopada WARSZAWA – KLUB STODOŁA (PL)

14 listopada KRAKÓW – KLUB KWADRAT (PL)

The Rasmus - Paradise

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły