Killing Joke
Ohlsson
Recenzje :

The Lord - Upadłe Królestwo

Upadłe Królestwo, The Lord, Encyclopaedia Metallum, Zemiala, Venedae, pagan metal, Seth

„Upadłe Królestwo” The Lord jest wydawnictwem, którego próżno szukać w internecie. O samym projekcie wspomina Encyclopaedia Metallum przy postaci Zemiala, który tworzył go w połowie lat dziewięćdziesiątych, zanim jeszcze założył Venedae. Ja swoją kasetę otrzymałem bezpośrednio z Dagon Records, które prowadził mój kolega, na moim osiedlu. Nie wiem czy ktokolwiek ma jeszcze inną kopię tego.

 

The Metal Archives nie klasyfikuje The Lord jako zespołu metalowego i nie zamieszcza go w swoich zbiorach. Nic dziwnego, bowiem oprócz czarnej duszy, „Upadłe Królestwo” nie ma z metalem nic wspólnego. Są to cztery kawałki na klawiszach i gitarze akustycznej. I właściwie to tyle co mogę mieć na ten temat do powiedzenia. Nie da się ukryć, że jest to po prostu takie snujące się brzdąkanie, które zostało ubrane w tytuły. Emocji nie należy się tu doszukiwać, choć ma to swój smutny klimat, kojącą atmosferę i z ciekawości można sobie odsłuchać.

The Lord był jednorazowym przebłyskiem, który nie doczekał się swojej kontynuacji. Zemial postawił na Seth, który wkrótce przekształcił się w pagan metalowy Venedae.

 

Tracklista:

01. Upadłe Królestwo
02. Wiecznie Przelewać Swą Krew Będziemy…
03. Rozpaczliwe Nawoływania Zapomnianej Monarchii
04. Powrócić By Zwyciężyć

Wydawca: Dagon Records (1995)

Ocena szkolna: 2+

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły