Castle Party 2018
Ohlsson
Muzyka :

Lord Of The Lost - Fear

Uroczy, emocjonalny, piękny... - to krótka definicja rocka gotyckiego według Chrisa "The Lorda" Harmsa (UnterART), którą zapewne posługiwał się podczas nagrywania debiutanckiego albumu jego nowego projektu - Lord Of The Lost. Pierwsza płyta niemieckiej grupy pod tytułem "Fear" ma ukazać się w okolicach lutego i ma być ponoć poważną konkurencją dla współczesnych grup operujących atmosferycznym i melancholijnym dark rockiem i gothic metalowym ciężarem. Harms, wraz z szeregiem informacji o albumie donosi również, że rozpoczęcie działalności Lord Of The Lost nie oznacza wcale jego odejścia z elektronicznego UnterART.
Chris Harms zaczynał jako wokalista i gitarzysta industrial rockowego Philiae (1999-2004). Od tamtego czasu jego kariera muzyczna zaczęła rozwijać się w niezłym tempie - 2004 rok to posada wokalisty, gitarzysty, producenta w glam rockowej grupie Pleasures, 2007 rok miejsce gitarzysty w Big Boy, 2006 rok wokale w niemieckim UnterArt. Jednak dopiero w Lord Of The Lost Harms powołuje do życia swoje własne muzyczne wizje pozwalające mu na oddychanie świeżym gotyckim rockiem.

Zespół spędził większość 2008 roku w studiu pracując nad swoją debiutancką płytą. Album jest już kompletny, wkrótce powinien ukazać się na rynku.

Tracklista:

01. Last Words
02. Break Your Heart
03. Dry The Rain
04. My Deepest Fear
05. The Measure Of All Things
06. Till Death Us Do Part
07. Prologue
08. Never Forgive
09. To die For
10. Vicious Circle
11. Not From This World
12. Nothing Words Can Say
13. Sooner Or Later

MySpace: www.myspace.com/lordofthelost
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły