Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Steven Hewitt odchodzi z Placebo

Na oficjalnej stronie brytyjskiej grupy Placebo ukazała się informacja potwierdzająca wieść o odejściu Stevena Hewitta, perkusisty zespołu. Nie wiadomo jaka była przyczyna rezygnacji gry w formacji, ale jak mówi Brian Molko, lider zespołu, rozstanie odbyło się w przyjacielskiej atmosferze. Pozostałym członkom grupy, Brianowi Molko i Stefanowi Olsdalowi, na razie nie spieszy się ze znalezieniem następcy Hewitta. Prócz smutnej wieści na oficjalnej stronie pojawiła się także wstępna informacja o nowej, szóstej płycie, która ma podobno ukazać się na wiosnę 2008 roku.
Steven Hewitt doszedł do Placebo w 1996 roku, zajmując miejsce pierwszego perkusisty, Roberta Schultzberga. Z zespołem nagrał w sumie cztery płyty studyjne, począwszy od "Without You I'm Nothing" z 1998 roku na "Meds" z 2006 roku skończywszy.

Oto jak Brian komentuje rozstanie Stevena z grupą:

"Bycie w zespole jest jak małżeństwo. Z biegiem lat ludzie mogą się od siebie oddalić. Nieodpowiednim byłoby napisanie, że nie kocha się już swojego partnera, po tym, co się razem przeszło i osiągnęło. Po prostu, przychodzi kiedyś taki moment, gdy zdajecie sobie sprawę, że wasze oczekiwania co do związku różnią się i nie możecie już dłużej mieszkać pod jednym dachem...".

Oficjalna strona internetowa: www.placeboworld.co.uk
MySpace: www.myspace.com/placebo
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły