Ohlsson
Zadra
Muzyka :

Slagmaur - Domfeldt (Reedycja)

Inferna Profundus Records podjęło decyzję o wznowieniu zeszłorocznej płyty demo norweskiego trio po pojawieniu się licznych sygnałów o trudnościach w zdobyciu wydawnictwa. "Domfeldt" ukaże się w formacie digipack latem bieżącego roku na licencji należącego do zespołu labelu Nekk Brekk Productions. Krążek zdobić będzie zupełnie nowa oprawa graficzna, ponownie autorstwa norweskiego artysty Roberta Høyema.
Na liście utworów nastąpi zmiana - kompozycję od Aptorian Demon zastąpi nigdy wcześniej niepublikowany utwór Slagmaur, który nie zmieścił się na oryginalnej demówce. Oprócz tego usłyszymy zupełnie nowy bonustrack, skomponowany przez Lt. Wardr'a specjalnie dla potrzeb reedycji.

Slagmaur, który ostatnio zawojował norweskie blackmetalowe podziemie wydanym w 2007 roku albumem "Skrekk Lich Kunstler", nigdy nie zaliczał się do nurtu sprawdzonej formuły, który zalewa blackową scenę armią klonów. Dźwięk, który tworzą, wzbudza złowieszczą atmosferę zaaranżowaną wokół zniekształconej przestrzeni, w której poszczególne elementy tworzą rozmaite wzory, w zależności od nastroju słuchającego. Spodziewać się należy kolekcjonerskiej edycji winylowej "Skrekk Lich Kunstler", która pojawi się jeszcze w tym roku dzięki wytwórni Lux Infernum.

Zespół pracuje obecnie nad następną płytą zatytułowaną "Von Rov Shelter", która ma być gotowa pod koniec tego roku lub na początku przyszłego.

Oficjalna strona internetowa: www.slagmaur.com
MySpace: www.myspace.com/slagmaur
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły