Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Konkursy :

Polski konkurs M’era Luna Festival

M’era Luna, Him, Nightwish, ASP, The 69 Eyes, BlutengelW tym roku M’era Luna Festival zawierał będzie jeszcze jedno specjalne wydarzenie: światło księżyca zaświeci także nad polską sceną muzyki gotyckiej. W związku z tym na festiwalu wystąpi jeden zespół z Polski. Zadecydują o tym słuchacze oraz jury składające się z przedstawicieli niemieckich agencji managerskich oraz polskich dziennikarzy. W pierwszym etapie konkursu, spośród przysłanych zgłoszeń Jury wybierze 5 zespołów. Zwycięzcę konkursu, który zagra na niemieckiem festiwalu wybiorą słuchacze w internetowym głosowaniu.
Organizatorzy festiwalu oraz DarkPlanet.Pl zapraszają polskie zespoły do zgłaszania się do udziału w konkursie. W tym celu należy wysłać zgłoszenie na adres: konkurs@darkplanet.pl. Termin nadsyłania zgłoszeń to 30 kwietnia 2013.
Zgłoszenie powinno zawierać:- krótką notkę o zespole;- link do 2 utworów zespołu do odsłuchu on-line (youtube, soundcloud itp.);- link do galerii zdjęciowej zespołu (w galerii powinny znajdować się co najmniej 2 zdjęcia zespołu);- potwierdzenie dostępności zespołu w terminie 10 i 11 sierpnia 2013.
M’era Luna Festival odbędzie się już po raz trzynasty. Lotnisko Hildesheim (Dolna Saksonia, Niemcy) po raz kolejny stanie się miejscem spotkania fanów metalu, gotyckiego i alternatywnego rocka oraz muzyki średniowiecznej z całej Europy. Na tegorocznym festiwalu wystąpią m.in. tacy artyści jak: Him, Nightwish, ASP, The 69 Eyes, Blutengel czy Tanzwut. Koncerty będą odbywać się zarówno na dużej otwartej scenie, jak i w hangarze lotniczym. Program festiwalu jest bogaty w dodatkowe atrakcje: ekstrawaganckie pokazy mody, jarmark średniowieczny, specjalne odczyty czy całonocne imprezy z muzyką elektro-gotycką.
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły