Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Muzyka :

Piotr Rogucki gościem na albumie Within Temptation

Piotr Rogucki, Within Temptation, Gothic Metal

Czwartego lutego ukaże się nowy studyjny album Within Temptation. Dzieło będzie zatytułowane „Hydra” i usłyszymy na nim wyjątkowych gości. Wśród zaproszonych do nagrań artystów są Tarja Turunen, Howard Jones z Killswitch Engage, Xzibit i – uwaga - Piotr Rogucki z zespołu Coma. Piotr zaśpiewał w kompozycji „Whole World Is Watching”. 

Sharon den Adel, wokalistka zespołu tak opowiada o współpracy z Rogucem: „Gdy napisaliśmy utwór „Whole World Is Watching” czuliśmy, że dobrze by w nim zabrzmiał fajny, mocny męski głos. Pełen energii, ale również emocji głos Piotra idealnie pasował do tego kawałka, dlatego jesteśmy niezmiernie zadowoleni z finalnego efektu.”

Piotr Rogucki komentuje: „Utwór „Whole World Is Watching” to brzmienie niezwykłej przygody: ogromny zaszczyt niespodziewanego zaproszenia, owocna współpraca, a efektem tego wszystkiego jest połączenie dwóch jakże różnych głosów w jednej, pięknej piosence. Mam nadzieję, że ten kawałek będzie równie ważny dla słuchaczy tak, jak bez wątpienia, jest dla mnie.”

Komentarze
oki : czyli ich szanse na sukces rosną;)
lord_setherial : Oby nie bo graja totalny szajs dla zbuntowanych nastolatek. :D
oki : przykładają się do promocji - kariera światowa stoi przed nimi otworem...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły