Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Nowa płyta electro/blackmetalowego Alien Vampires

Wytwórnia BLC Productions na swojej stronie informuje o kolejnym wydawnictwie w swoim bogatym "królestwie" muzyki hard i dark electro. Label pod swoimi skrzydłami zamierza wydać nowy album brytyjsko włoskiej grupy Alien Vampires. Nowa płyta zespołu zatytułowana "No One Here Gets Out Alive" obecnie przechodzi miksowanie i obróbki w studiu. Nagrania "wampirów" będą stylistycznie zgrabną mieszanką muzyki z pogranicza Agonoize i Hocico z agresją black metalu i elementami hard trance'u.
Jak mówią członkowie zespołu, Alien Vampires to czysto osobisty projekt w którym bez zahamowań mogą spełniać swoje muzyczne "marzenia" i ukazywać światu w jaki sposób można połączyć w jedną całość tak odległe od siebie inspiracje muzyczne: od muzyki Bacha po death metalowe Pungent Stench.

Ostatnimi wydawnictwami grupy jest wydany przez samą formację krążek "Evil Generation" oraz zmiskowany i zmasteryzowany przez DJa Jana L. z X-Fusion album "Nuns Are Pregnant". Utwory zespołu do posłuchania na serwerze MySpace.

Oficjalna strona internetowa: www.alienvampires.eu
MySpace: www.myspace.com/alienvampires666
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły