Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Max i Igor jako Cavalera Conspiracy

Pierwsze wspólne od 12 lat nagrania braci Cavalera ostatecznie ukażą się pod szyldem Cavalera Conspiracy. Obok Maksa (gitara, wokal) i Igora (perkusja) w grupie pojawią się: Marc Rizzo - gitarzysta Soulfly oraz Joe Duplantier - basista francuskiej kapeli Gojira. Na ich debiutanckiej płycie pojawi się 11 kompozycji - wśród nich takie utwory, jak: "Inflikted", "Bloodbrawl", "Holy Poison", "The Doom Of All Fires", "Ultra-Violent" i "My Sanctuary". Rarytasem będzie przeróbka death-/thrashmetalowego "klasyka" Possessed - "The Exorcist". Krążek, który nie ma jeszcze tytułu, ukaże się w lutym 2008 r.

Album został zrealizowany w lipcu br., w Undercity Studios Logana Madera (ex Machine Head) w Los Angeles. W tej chwili trwają prace nad jego miksowaniem. Gościnnie z Cavalera Conspiracy współpracowali basista Rex Brown (Pantera, Down) i wokalista Richie Cavalera.
"Kiedy spotkaliśmy się z Igorem na 10th Annual D-Low Memorial Show i wzięliśmy instrumenty w ręce, grało nam się tak, jakbyśmy nigdy nie byli rozdzieleni. Metal płynął w naszych żyłach. Tak samo pracowało nam się w studio" - opowiada Max.
"Mogę wam powiedzieć, że ta magia między Maxem i Igorem ciągle jest obecna. Kiedy ci dwaj bracia grają razem, wydaje się, że nic ich nie powstrzyma. Igor jak zwykle gra niezwykle żywiołowo, natomiast Max udowadnia, że ma ciągle jeden z najbardziej potężnych i rozpoznawalnych głosów na całej metalowej scenie. Wspaniale było zobaczyć Maxa oraz Igora z takimi dużymi uśmiechami na twarzach" - zachwala efekty współpracy Cavalerów Monte Conner z Roadrunner Records.
To pierwszy wspólny projekt braci od czasu "Roots" z 1995 roku.

Więcej informacji:
www.metalmind.com.pl
www.roadrunnerrecords.pl
Komentarze
efunia : no ale czego innego mozna sie spodziewac bo braciach Cavalera?? ;)...
Beta666 : ja wlasnie przesluchalam Inflicted i Sanctuary w pelnej wersji i musze przyznac...
SzalonyKapelusznik : Czyżby powtórka z Nailbomb hehehehe :?: Chyba sprawdza się...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły