Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Muzyka :

Tides From Nebula tymczasowo jako tercet

Tides From Nebula, post rock

Post-rockowe Tides From Nebula z Warszawy przez pewien czas nie będzie mogło występować w pełnym, czteroosobowym składzie. Adam Waleszyński, jeden z gitarzystów, z powodu powracających problemów zdrowotnych robi się przerwę. W efekcie prawdopodobnie nie weźmie udziału w zaplanowanej na drugą połowę jesieni trasie koncertowej po Polsce.

Zespół przedstawił oficjalne oświadczenie muzyka.

"Jak część z was mogła zauważyć, byłem nieobecny na ostatniej trasie po Europie. Zaraz po naszym powrocie z Chin doświadczyłem pewnych problemów zdrowotnych. Musiałem odwołać trasę i pojechać do domu. Ponieważ musiałem przejść badania, nie byłem w stanie dołączyć do chłopaków.

Kwestie zdrowotne są kontynuacją problemów, których doświadczyłem w 2012 r., ale na szczęście wkrótce w pełni wyzdrowieję. Niestety nie mogę jednak kontynuować w najbliższej przyszłości koncertowania i dlatego Tides From Nebula do początku 2017 r. będzie działało jako tercet".


Muzyk przeprasza i dziękuje fanom oraz reszcie zespołu za okazane mu wsparcie. Jego nieobecność ma objąć m.in. sierpniowy występ na Festiwalu Piosenki Inteligentnej "Bez Lipy" w Olsztynie, październikową trasę po wschodniej Europie i kilkanaście koncertów w ramach listopadowo-grudniowej objazdówki po Polsce.

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły